Max Özgün: Cieszę się, że zawalczę przed własną publicznością w Gorzowie

10 listopad 2019
0
Max Özgün: Cieszę się, że zawalczę przed własną publicznością w Gorzowie

Już za tydzień w Gorzowie Wielkopolskim odbędzie się piąta edycja West Fighting MMA. Na wydarzeniu w większości zobaczymy zawodników walczących amatorsko, a także tych, którzy są na początku swojej zawodowej kariery. Organizacja stawia na lokalnych bohaterów, a jak wiadomo to oni tworzą najlepszą atmosferę na galach. Jednym z nich jest Max Özgün z klubu K.O.Zak Gorzów,  który po pięciu latach trenowania Krav Magi poczuł głód walki w klatce i przeszedł na MMA. Rywalem Maxa będzie również początkujący Filip Szczepaniak. Gorzowianin w rozmowie z MMAnews powiedział:

Cieszę się, że zawalczę w swoim rodzinnym mieście, gdzie przyjdzie dużo przyjaciół, aby mnie wspierać. Nie spodziewałem się występu na tak dużym wydarzeniu, ale pojawiła się okazja i wskoczyłem na zastępstwo za kontuzjowanego zawodnika. Przygotowania do walki przeprowadzam w klubie K.O.Zak w Gorzowie, gdzie trenuję z bardzo mocnymi zawodnikami, którzy walczą amatorsko jaki i zawodowo od dawna. O rywalu nie wiem dużo, ale myślę, że tak jak ja, jest gotowy na walkę w każdej płaszczyźnie.

Gala West Fighting MMA 5 odbędzie się 16 listopada w Gorzowie, gdzie wystąpi m.in efektownie walczący Mateusz Rybak (2-1), a w walce wieczoru zobaczymy starcie: Wojciech Janusz (7-4) vs Arkadiusz Jędraczka (7-13). Bilety można kupić na bilety.fm lub u organizatora.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x