Mirosław Okniński typuje: „Daję 60% na Błachowicza w starciu z Souzą.”

16 listopad 2019
0
Mirosław Okniński typuje: „Daję 60% na Błachowicza w starciu z Souzą.”

W dzisiejszej walce wieczoru UFC on ESPN+ 22 nie mogło zabraknąć głosu Mirosława Oknińskiego, który z tej okazji porozmawiał z naszym portalem i wytypował swojego faworyta w starciu Jan Błachowicz kontra Ronaldo Souza:

Ci co są uderzaczami i przechodzą z niższej do wyższej, to wygrywają. Z kolei ci, którzy są z zapasów i BJJ to bazują na sile, więc w wyższej kategorii nie są już tacy silni. Thiago Santos i Anthony Smith są uderzaczami, więc bardzo dobrze się odnaleźli w półciężkiej. Weidman i Rockhold jako zapaśnicy się nie odnaleźli. Kto bazuje na sile, to nie ma jej tyle gdy decyduje się przechodzić kategorię wyżej.

Jacare jest silny, ale czy w ciosach jest lepszy od Janka? Jeżeli Janek jest silniejszy w zapasach, to Jacare może się od niego odbić i dlatego daję 60% do 40% na Janka, jednak to nie jest gwarant zwycięstwa. To bardziej luźna dywagacja i pieniędzy bym na to nie postawił. Poza tym nie wiem w jakiej formie są obaj zawodnicy, bo Ronaldo został wcześniej zniszczony przez Hermanssona, który robił z nim co chciał. Pozostaje pytanie czy zdążył się odbudować.

A jak wyglądają Wasze typy na dzisiejszą noc?

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x