Mocny triumf Legierskiego i jednogłośna przegrana Bryczka na OKTAGON MMA 15

10 listopad 2019
0
Mocny triumf Legierskiego i jednogłośna przegrana Bryczka na OKTAGON MMA 15
foto.: oktagonmma.cz

Coraz częściej jesteśmy świadkami takich szalonych weekendów jak ten, gdzie po całej Polsce, ale również i za granicą odbywają się gale o wyjątkowo sportowym zacięciu. Nie inaczej było w czeskiej Pradze na OKTAGON MMA 15, gdzie walczyło naszych dwóch reprezentantów kraju. Napływające wieści mają smak słodko kwaśny.

Na początek ta dobra, czyli zwycięstwo coraz mocniej stojącego w organizacji Mateusza Legierskiego (5-0), który zachował nieskażony rekord, zdobywając piąte zwycięstwo z rzędu. Reprezentant Cieszyna znokautował Jakuba Bachnika (5-4) już w 1 rundzie, fundując sobie trzecią wygraną na kontrakcie z prężnie rozwijającym się czesko słowackim pracodawcą. Póki co wszystkie zwycięstwa zaliczone przed upływem regulaminowego czasu.

Gorzej z obiecującym, tegorocznym powrotem Roberta Bryczka (10-3), który musiał tym razem uznać wyższość Leandro Silvy (24-8-1). Doświadczenie Brazylijczyka było tym razem zbyt duże i bielszczanin jednogłośnie uległ mu na punkty.

Nie sposób zapomnieć o tamtejszej „wojnie 100-lecia” pomiędzy weteranem UFC Karlosem VemoląAttilą Vegh, którzy po latach wreszcie wyjaśnili sobie kto jest tamtejszym numerem 1. Starcie było wyjątkowo aktywne od samego początku. O dziwo Vemola, który zawsze idzie mocno w zapasy, postawił tutaj na uderzenia i taktyki pożałował już w 2:56, gdy trafiony prawym sierpem padł prosto na twarz.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x