Oktagon Prime 3: Mateusz Legierski kontra Miroslav Strbak o pas kategorii lekkiej

autor:
17 listopad 2019
0
Oktagon Prime 3: Mateusz Legierski kontra Miroslav Strbak o pas kategorii lekkiej

Już 15 lutego organizacja Oktagon ukoronuje pierwszego mistrza kategorii lekkiej. Przed najważniejszym pojedynkiem w dotychczasowej karierze stanie niepokonany Mateusz Legierski (5-0-0), który skrzyżuje rękawice z gwiazdą słowackiej sceny mieszanych sztuk Miroslavem Strbakiem (18-9-1). Miejsce zmagań to słowackie miasto Šamorín. Pojedynek zakontraktowany został na pięć rund po pięć minut.

Polak jest niepokonany w zawodowym MMA, wszystkie pojedynku zwyciężając przed czasem. Na galach Oktagon walczył trzykrotnie i zgodnie z przydomkiem Dynamit rywali odprawiał przez nokauty, najdalej w drugiej rundzie. Ostatnim skalpem Mateusza został Jakub Bahník, którego skończył po minucie i 46 sekundach na ostatniej, hitowej edycji Oktagon z datą 9 listopada, gdzie w walce wieczoru Atilla Végh zmierzył sie z Karlosem Vémolą. To właśnie dało mu szansę zostać pierwszym zagranicznym mistrzem Słowackiej organizacji.

Po drugiej stronie barykady będzie stał Miroslav Strbak, czyli weteran światowych klatek i ringów i zarazem najlepszy słowacki lekki. Legitymujący się bilansem cztery do zera w Oktagon to z pewnością najcięższy test dla polskiego zawodnika. Wolverine posiada również bardzo ciężkie pieści, które tak jak Legierski chętnie zaprzęga do boju. 25 października Słowak jednogłośnie rozprawił się z solidnym Maxem Limą na Oktagon Prime 2 co będzie chciał powtórzyć 15 lutego, aby potwierdzić swoją wartość i ukoronować swój dorobek.

Widzimy się 15 lutego!

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x