Reakcja Najmana na video boksującego Prezesa FEN: „Bonus skończyłby Pawła w 1 rundzie.”

13 listopad 2019
6
Reakcja Najmana na video boksującego Prezesa FEN: „Bonus skończyłby Pawła w 1 rundzie.”
foto.: famemma.tv

Niedawne video z udziałem boksującego i siłującego się w parterze Prezesa FEN nie przeszło uwadze Marcina Najmana, głównie za sprawą tytułu „Paweł Jóźwiak przygotowuje się na Najmana.” Na myśl od razu wraca sytuacja sprzed kilku miesięcy, gdzie obaj Panowie mieli bardzo dynamiczną wymianę zdań, w której ostatecznie padło kilka interesujących faktów negocjacyjnych pomiędzy stronami:

Nie był to konflikt, natomiast Paweł zaprzeczał w mediach o składanych mi propozycjach. Wyjaśniliśmy to sobie kiedyś na Twitterze i już temat jest zamknięty. Życzyliśmy sobie powodzenia.

Tak jak wspomnieliśmy, video z udziałem Pawła Jóźwiaka niespecjalnie prowokuje kogokolwiek z odrobiną dystansu do samego siebie, jednak sam tytuł dodaje pikanterii z uwagi na fakt, że projekt Wojownicy MMA odbywa się pod patronatem FEN:

Widziałem to video. Nie słyszałem tam nic na swój temat, natomiast tytuł filmiku tak jak powiedziałeś mówi o tym, że Jóźwiak szykuje się na Najmana.

Wydaje się więc, że długa lista potencjalnych rywali dla „El Testosterona” nie musi przechodzić aktualizacji i to nawet, gdyby pojawiła się ewentualna propozycja jak to sugerują niektórzy obserwatorzy polskiej sceny:

Mogę albo nie odpowiadać, bo to prowokacyjne pytanie, albo szczerze odpowiedzieć. Odpowiem… dobrze, że Paweł zaczął się, bo sport to zdrowie. Natomiast forma, jeżeli można to tak nazwać, jest dalece niezadowalająca chyba samego zainteresowanego. Mówiąc obrazowo, Bonus z walki ze mną kończy Pawła Jóźwiaka w pierwszej rundzie.

Natomiast gdyby prezes FEN zrobił swoją walkę z Bonusem u siebie na gali, to podbiłby rekord oglądalności swoich gal i jestem o tym szczerze przekonany. No i sportowo też chyba lepiej by to wypadło niż walka rapera Wujka Samo Zło.

Jak mówi oficer Barbrady z South Parku: „Proszę się rozejść, nie ma na co patrzyć.”

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
A kto to wie?
A kto to wie?
2 lat temu

I zaczęło się nakręcanie następnej guwno walki !! Polskie mma to żenada!!!

moon
moon
2 lat temu

Mozna by przerobic prawdziwe powiedzenie Stefana Kisielewskiego i powiedziec ze Najman to jest człowiek który bohatersko pokonuje bariery głupoty nieznane w żadnej naormalnej dyscyplinie sportu 🙂 trzeba mu tu okazać „szacun” za to że zarabia na tym spore pieniądze 🙂

TwójStary
TwójStary
2 lat temu

Bonus z walki z najmanem, to by Cormiera w 10 sek. rozniósł, więc nie ma o czym mówić.

WestKołchoz
WestKołchoz
2 lat temu

Juźwiak vs Wujek Samo Dno XD

Kalbar
Kalbar
Reply to  WestKołchoz
2 lat temu

A może z którymś z właścicieli KSW na FFF 😋

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x