Skrzek, Smoczyński, Samociuk, Just i Guz na TFL 19. Bilety w sprzedaży!

04 listopad 2019
0
Skrzek, Smoczyński, Samociuk, Just i Guz na TFL 19. Bilety w sprzedaży!

Agresywna kampania promująca dużą, a może i największą dotychczas galę w historii Thunderstrike Fight League przybiera na sile. W okresie świątecznym dodano bowiem aż pięć kolejnych nazwisk do rozpiski TFL 19, które mniej lub bardziej poruszają lokalne struny wśród fanów formuły mieszanej.

Najważniejszym jest podopieczny trenera Leszka Kulika, czyli reprezentujący Cross Fight Radom Marcin Skrzek (3-1), który całą dotychczasową karierę zawodową (red. i część amatorskiej) zbudował walcząc właśnie pod TFL. Gale nr 12, 13, 16 i 17, należały do niego, a wyższość uznał tylko raz podczas 15-ej odsłony w zeszłym roku. Obecnie jest na fali dwóch zwycięstw z rzędu i nie zamierza zwalniać tempa, jednocześnie nie ukrywając swoich aspiracji:

Na ostatniej edycji TFL miałem przerwę i czas na delikatny odpoczynek. Jestem jednym z najczęściej walczących zawodników organizacji i potrzebowałem odrobinę czasu na złapanie świeżości i regeneracji. Jestem głodny walki i trzeciego zwycięstwa. Idę po pas. Zapraszam na galę TFL 19 do Lublina!

Bardzo sentymentalny, zawodowy debiut czeka z kolei na Piotra Smoczyńskiego, który od wielu lat z sukcesami reprezentuje Sportowy Klub Kickboxingu Politechniki Lubelskiej. Ten wychowanek kraśnickiej Akademii Taekwon-do zaprezentuje się w formule K-1 w kategorii do 75 kg:

Jest mi bardzo miło, że zostałem zaproszony do udziału w tak dużej i prestiżowej gali. TFL jest numerem jeden na sportowej mapie w tej części Polski, jeśli chodzi o sporty walki. Startowałem na wielu międzynarodowych imprezach ale pierwszy raz będę walczył w Święta Bożego Narodzenia. Zapraszam Wszystkich kibiców do obejrzenia mojej walki na żywo w Hala Globus. Dam z siebie wszystko.

Standardowo nie może zabraknąć zawodników Dziki Wschód Biała Podlaska. W tym przypadku Marka Samociuka (1-0), który po raz drugi spróbuje sił w TF i spróbuje utrzymać dodatni bilans względem lubelskiego pracodawcy:

Termin idealnie wkomponował się w moje przygotowania. Z dobrej strony pokazałem się na tle bardzo dobrego i silnego Piotra Mochockiego na gali TFL w Pionkach. Jestem bogatszy o kolejne zawodowo doświadczenie. Tym razem presja debiutu nie będzie mnie tak deprymować.

Z tego samego klubu przyjedzie z kolei Kacper Just mierzący się już na galach zawodowych, ale dla których walczył jeszcze jako amator. W grudniu przejdzie jednak w pełni na zawodowstwo.

Na koniec pozostało ogłoszenie udziału lokalnego Macieja Guza, który ma odpowiednie nazwisko do tego sportu. Reprezentant Fight Gym Lublin zawalczy w formule K-1, w kategorii do 75 kg.

Jednocześnie przypominamy, że właśnie ruszyła internetowa sprzedaż biletów, które można nabyć w cenie od 80 złotych za pośrednictwem internetu TUTAJ.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x