Aleksander Kozachenko rywalem Bartosza Batry na olsztyńskiej Celtic Gladiator 26

09 Grudzień 2019
0
Aleksander Kozachenko rywalem Bartosza Batry na olsztyńskiej Celtic Gladiator 26

Łatwo nie było ze znalezieniem kolejnego przeciwnika dla Bartosza Batry, który już w najbliższy piątek zawalczy na olsztyńskiej Hali Urania na gali Celtic Gladiator 26, ale udało się. Chodzi o młodego i pełnego ikry Alexandra Kozachenko (4-2) dysponującego znacznie bardziej skromnym zawodowym rekordem. W rozmowie z polskim fighterem, ten opowiedział nam pokrótce o jego zbliżającym się wyzwaniu:

Szczerze to niewiele o nim nie wiem. Trochę wyższy, młodszy, bo ma 27 lat. Białorusin, a na Białorusi to muay thai jest drugą siłą na świecie po Tajlandii. Trenuje w Mińsku, gdzie swego czasu było chyba 30 mistrzów świata. Reprezentuje bardzo mocny gym Kick Fighter. Ma sporo amatorskich startów. Widziałem jedynie walkę na YouTube sprzed 5 lat, ale to mi nic nie powie. Wiem z kim trenuje i to sami utytułowani zawodnicy. Będę starał się zaadoptować się do tego co się wydarzy w trakcie i wykorzystam swoje najmocniejsze atuty. W tym sporcie często tak jest, że nie wiemy kto przyjedzie na walkę, zwłaszcza za wschodniej granicy.

W swoim ostatnim pojedynku Batra przegrał decyzją na lipcowym Kunlun Fight 81. W sportach uderzanych często nie wynik, a to z kim i gdzie się walczy, ma spore znaczenie. W Olsztynie pojawi się jednak z nastawieniem, by podnieść rekord o 1 oczko w górę.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
  Subscribe  
Powiadom o