Babilon MMA 12 w lutym w Łomży. Błeszyński i Pawlak w walce o pas na 84 kg

10 grudzień 2019
3
Babilon MMA 12 w lutym w Łomży. Błeszyński i Pawlak w walce o pas na 84 kg
foto.: babilonmma.pl

Zgodnie z informacjami, które już wyciekły do sieci w transmisji video na mylomza.pl, 7 lutego odbędzie się kolejna gala Babilon MMA i choć za rogiem jest dopiero wydarzenie w Radomiu, to na porannej konferencji prasowej z udziałem Prezydenta Łomży – Mariusza Chrzanowskiego, oficjel ten ogłosił w obecności organizatora dwunastą edycję:

W następnym roku, zgodnie z tym o czym mówiliśmy kilka miesięcy temu, planujemy zorganizować kolejną galę sportów walki w naszym mieście. To 7 lutego w hali przy szkole podstawowej nr 9 odbędzie się gala Babilon MMA. Znawcom sportu nie trzeba przedstawiać Pana Tomasza i tego co robi dla boksu oraz MMA. Są to gale, które są na najwyższym poziomie na której walczą znznia zawodnicy z przeszłością UFC, KSW. Wreszcie będziemy mieli możliwość zobaczyć w Łomży takich zawodników. Mieliśmy już w przeszłości gale MMA i cieszyły się dużym zainteresowaniem, jednak Babilon MMA to poziom wyżej, który pokazuje, że miasto Łomża jest godna by tu takie gale organizować. Z tych informacji, które otrzymaliśmy,, zapowiadają się walki na wysokim poziomie. Mnie jako Prezydenta cieszy, że zawalczą również lokalni zawodnicy, bo mamy tutaj dwa lokalne kluby. Cieszę się, że pomysł ten uzyskał akceptację u Pana Tomasza.

Najbliższa gala w piątek będzie nawet pierwszą okazją do konfrontacji dwóch głównych bohaterów, którzy zawalczą o pas dywizji średniej. Za słowami Tomasza Babilońskiego chodzi o:

To będzie bardzo ciekawa walka naszych zawodników, którzy mają równe szanse w 84 kg. To będzie pojedynek, który umożliwi im dalszy rozwój. To były zawodnik UFC Paweł Pawlak i zawodnik, który jest z nami od 3 walk, czyli Adrian Błeszyński. Będzie to interesująca walka, 5 x 5 minut i ja podziwiam każdego fightera, że potrafią wytrzymać tyle czasu.

Tym samym Paweł Pawlak (15-4) vs Adrian Błeszyński już 7 lutego w Łomży. Dla „Plastinho” decyzja o wejściu kategorię wyżej to nowość i jak stwierdził w jednej z naszych rozmów, została podyktowana powodami zdrowotnymi. „Ares” z kolei już od dłuższego czasu przyzwyczajał fanów, że będzie pojedynkował się w 84 kg.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Rafał
Rafał
2 lat temu

Wydaje mi się że rywalem Aresa miał być Bobrowski a Pawlak miał się bić z romanowskim ale jak każdy wie co się stało z Michałem to dali Pawlaka do walki o pas

Kalbar
Kalbar
Reply to  Rafał
2 lat temu

Ani jeden Ani drugi nie zasłużyli na ta walkę

Kalbar
Kalbar
2 lat temu

Jak bardzo kibicuję Aresowi i zawsze będę za nim tak tu muszę się podrapac po głowie wtf🤔

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x