DJ Decks przed FFF 2: „Jeżeli zrobię cyrk, to więcej nie zawalczę.”

20 grudzień 2019
0

Dariusz Działek po ważeniu przed galą FFF 2, gdzie zmierzy się z kulturystą Tomaszem Słodkiewiczem. Ofertę walki muzyk dostał już na pierwszej edycji, ale na drodze stanęły mu wówczas inne obowiązki:

Ofertę dostałem już wcześniej, ale przygotowywałem się do triathlonu na Alasce, więc nie pogodziłbym tego i tego. Gdy nie miałem już żadnych planów sportowych, to skorzystałem z tej okazji.

Jako, że nasz rozmówca od dawna ma dobry kontakt z profesjonalnymi zawodnikami, swoje przygotowania przeprowadził w klubie Ankos MMA:

Trenowałem przekrojowo tak jak potrzeba pod ten sport. Wszystko co mi potrzebne na tym poziomie to znam i trenowałem wszystko. Nigdy nie mów nigdy (w kwestii walki w parterze).

Wiele znanych osób, którzy po przejściu do MMA zaliczają więcej przegranych, nadal kontynuują swoje kariery. Czy Dariusz bez względu na wynik wyjdzie po raz kolejny do klatki:

Nie tyle co bez względu na wynik, ale bardziej wezmę jakość tej walki. Jeżeli to będzie cyrk, to dalej nie będę brał w tym udziału. Wcześniej nie byłem faworytem u bukmachera, ale teraz nim jestem. Po prostu nie bardzo mieli jak to rozpatrzyć pod jakimś konkretnym kątem.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x