Francisco Givago i Max Lima dla mistrzów Kęsika oraz Szymajdy na TFL 19

13 grudzień 2019
1
Francisco Givago i Max Lima dla mistrzów Kęsika oraz Szymajdy na TFL 19

Dwie najbardziej oczekiwane mistrzowskie obrony pasów Thunderstrike Fight League, zostały uzupełnione o brakujące ogniwa w postaci rywali dla Cezarego KęsikaHuberta Szymajdy. Oto jak przedstawiają się pokrótce ich przeciwnicy.

Już 21 grudnia „Lubelski Czołg” zmierzy się z Francisco Givago (7-6). Brazylijczyk zdobywał doświadczenie najpierw u siebie, systematycznie wyjeżdżając za granicę, m. in. do japońskiego Pancrase czy do Serbii na Serbian Battle Championship, gdzie walczył o pas i przegrał. Tym samym „Giba” jest po dwóch przegranych, co dla wielu fanów może być argumentem przeciwko kolejnej szansie walki o tytuł. Tym bardziej, że ostatnia była bardzo dotkliwa i zaledwie 2 tygodnie temu. Sam Cezary jednak konsekwentnie patrzy w przód i liczy na dobrą bitkę:

Jak dotąd nigdy nie miałem okazji walczyć z rywalami z Brazylii. To walczący naród z wielkimi tradycjami w sportach walki. Ta nacja jest nieprzewidywalna podczas walki. Muszę być czujny i skoncentrowany od samego początku do końca. Zapraszam Wszystkich kibiców do Lublina! Hala Globus jest dla mnie szczęśliwa i mam nadzieje że święta w tym roku będą dla nas szczęśliwe.

Sprawa wyjaśniła się także w przypadku „Małpy”, który zmierzy się z Max Limą (11-5-1), gdzie akurat „Magnum” jak najbardziej zasłużył na pojedynek rangi mistrzowskiej. Brazylijczyk nie bez powodu ma swój przydomek, co potwierdza długa lista walk zakończonych przez uderzenia. Pretendent również zdążył zebrać sporo międzynarodowego doświadczenia i mistrz jest tego świadomy:

Rekord Maxa robi wrażenie, ale jak już mówiłem sezon na ogórki dawno się skończył. Team Maupa jesteście tam? Do zobaczenia 21 grudnia w Hali Globus Lublin!

Bilety na galę dostępne w GYM MMA Lublin oraz na stronie www.ekobilet.pl.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł
Paweł
2 lat temu

Lima ma fantazjie do walki

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x