Jacek Sarna zapowiada TFL 19: „To będzie historyczna chwila.”

05 grudzień 2019
2

Kolejna TFL 19 pod wieloma względami będzie wyjątkowa dla promotora Jacka Sarny oraz samych zawodników, bo wśród nich aż 3 mistrzowskie starcia. Na dziś dzień wszystko wydaje się na dobrej drodze, ale w tej branży nigdy nie mów nigdy:

Każdy kto zajmuje się promotorką i organizacją wydarzeń ten wie, że do ostatniego dnia coś się może wydarzyć. Na ten moment karta jest jednak domknięta.

Rozmach z jaką odbędzie się ta lokalna gala imponuje, pytanie na ile przedświąteczny termin 21 grudnia przekona fanów? Promotor Thunderstrike był raczej spokojny, gdy zapytaliśmy go o ten aspekt:

Ten termin był bardzo mocno przeanalizowany przez nas i jest historyczną chwilą w organizacji TFL. Jak będzie, tego nie wiem na pewno, bo jeszcze nigdy nie organizowaliśmy tego w tak szczególnym dla wszystkich okresie. Mam nadzieję, że ci wszyscy, którzy przyjadą na Lubelszczyznę w tym natłoku świątecznych wydarzeń będą chcieli odetchnąć w gronie rodziny, znajomych i odwiedzą nasz event. Organizujemy po raz drugi galę na największej tutaj hali Globus i liczę, że frekwencja będzie zadowalająca.

Bilety wciąż do kupienia w sprzedaży internetowej i nie tylko.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł
Paweł
2 lat temu

Dalej przeciwnika brak dla Huberta?

Paweł
Paweł
2 lat temu

Teraz sie juz nie dziwie dlaczego nie moze sie wybic tfl na Polskim rynku dwa tygodnie przed gaka walka o pas a przeciwnik tajemnica, czyzby walki nie bylo, ale kibicow trzeba sciagnac na Huberta?

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x