Jakub Ozga: „Byłem zafascynowany, że mogę walczyć z kimś takim jak Jędraczka.”

23 grudzień 2019
0

Jakub Ozga jest na dobrej drodze do walki o pas w swojej kategorii wagowej, a sobotnie zwycięstwo na TFL 19 z doświadczonym Arkadiuszem Jędraczką, tylko utwierdziło wszystkich w tym przekonaniu:

Arkadiusz to dobry zawodnik i byłem zafascynowany, że mogę z kimś takim zawalczyć. To w ogóle mnie nie przytłaczało, a wręcz nakręcało. Udało się pokonać go na 2 sekundy przed końcem rundy. Miałem pozycję dominującą, gdzieś ciosy spadały na jego głowę i gdy usłyszałem sygnał na 10 sekund przed, to wiedziałem że trzeba przyśpieszyć. Arek już tylko zasłonił się za podwójną gardą i wiedziałem, że nie muszę już nawet dobrze celować, lecz wystarczy bić. Było widać brak reakcji i trzeba było zerwać po prostu tę końcówkę.

Zwycięstwo o tyle cenne, że w jakimś stopniu Jakub walczył z przeciwnościami losu, bowiem już na ważeniu było widać, że coś nie jest do końca jak należy:

Tak, wyjątkowo strasznie przeżyłem nie tyle samo zbijanie, lecz samo ładowanie po ważeniu. Coś poszło nie tak, ale na szczęście dzisiaj czułem się dobrze. Poza tym każdy fighter ma swoje rytuały a moim jest, że nie rozmawiam z reguły przed swoimi walkami, ponieważ wolę się już wyciszyć po swojemu, nastawić się na walkę.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x