Jubileuszowe TFL 20 wróci do Radomia na początku marca

31 grudzień 2019
2
Jubileuszowe TFL 20 wróci do Radomia na początku marca

Mijające Thunderstrike Fight League 19 to nie koniec, a zaledwie początek kolejnego rozdziału jakim jest TFL 20 – tak ważna, bo jubileuszowa. Ta jedna z najważniejszych lokalnych organizacji, która nadaje tempo na Lubelszczyźnie, momentami wychodzi poza granice swojego województwa i tak będzie już po raz kolejny 7 marca w Radomiu. Informacja wg Jacka Sarny:

Z przyjemnością informujemy że nowy 2020 rok przywitamy 20 jubileuszową edycją TFL. Wielkie święto organizacji TFL – Thunderstrike Fight League, odbędzie się 7 marca 2020 roku w wyjątkowym dla federacji Mieście Radom! To właśnie tutaj TFL jako pierwsza w historii polskiego MMA zaprezentowała na żywo popisy współczesnych gladiatorów w ośmiokątnym oktagonie.

Fenomenalna Radomska widownia od zawsze wspiera TFL bez względu na miejsce organizacji eventu. Jestem dumny że jubileusz przypadł na Radom. Po części wiem czyja to sprawka ale ten mały sekret pozostawię do 7 marca. Rozpoczynamy rok 2020 , 20 galą TFL w Radomiu! Czy to przypadek? Nie sądzę. Historia zatacza krąg i trzeci raz wracamy do Radomia! Czy może być lepiej niż dotychczas? Poprzeczka zawieszona jest bardzo, bardzo wysoko ale Radomianie wezmą sprawy w swoje ręce. My ze swojej strony przygotujemy bezpieczny event i świetne show!

A skoro o Radomiu mowa, to na karcie z pewnością zobaczymy m. in. fighterów z tamtejszego Dragon Fight Club czy Cross Fight Radom, którzy mijający rok mogą zaliczyć do niezwykle udanych. Wystarczy posłuchać jednego z podsumowań TUTAJ.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zawodnik32
Zawodnik32
2 lat temu

#Wiadomo_co_bym_napisał 😉

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x