Kamil Gniadek zdecydowanym faworytem w kolejnym pojedynku na FEN 27

04 grudzień 2019
1
Kamil Gniadek zdecydowanym faworytem w kolejnym pojedynku na FEN 27

Całe szczęście, że organizacja Fight Exclusive Night ze swoimi mocno sportowymi pojedynkami nie spoczywa na laurach i przy przy okazji kolejnej FEN 27, systematycznie podnosi poprzeczkę rywalizacji. Najnowszy oponent Kamila Gniadka (13-7-1), który najwyraźniej otrzymał przeciwnika na odbudowę po 2 przegranych, mocno odstaje od wspomnianego wzorca, bo ma zaledwie… cztery (red. niepełne) zawodowe pojedynki.

Mowa o Michale Balcerczaku (2-1-1NC), który w październiku podjął się rywalizacji na ostatnią chwilę, ratując walkę Tomasza Romanowskiego na Gladiator Arena 13. Przebieg, a zwłaszcza końcówka pozostawiły spory niedosyt, bowiem ich starcie zakończyło się jako nierozstrzygnięte. W jednej z bokserskich akcji Tomasz trafił bowiem w krocze Balcerczaka pod bardzo dziwnym kątem, co było widać wyłącznie odtwarzając nasze nagranie w zwolnionym tempie. Dla wielu obserwatorów nie był to wystarczający powód, by Michał nie kontynuował walki, ale tylko on wie jakich zniszczeń dokonało ów feralne uderzenie.

Plan na jego zestawienie na FEN 27 był zupełnie inny, bo jego „manager” optował raczej za mającym więcej sensu pojedynkiem z Samuelem Vogtem (1-1), co miałoby większy sens. Paweł Jóźwiak pomysł jednak odrzucił i zestawił go ze znacznie bardziej doświadczonym Gniadkiem. Dlaczego? Niebawem pewnie się tego dowiemy.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
NajMMAn
NajMMAn
2 lat temu

Fajnie jak by zając to wygrał

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x