KSW wypuści niebawem program telewizyjny typu reality show

03 grudzień 2019
11
KSW wypuści niebawem program telewizyjny typu reality show
foto.: instagram.com

Jak udało nam się dowiedzieć, ktoś w końcu odświeżył pomysł, który leży w archiwum KSW od jakiś 10/12 lat i postanowił wypuścić własny program typu reality show o tematyce MMA.

Nie wiadomo dokładnie czy to sama organizacja nie była na to dotychczas gotowa, a może telewizja Polsat uznała, że dawka emocji jakie oferują fighterzy, to było zbyt wiele dla ówczesnego polskiego widza. Faktem jest jednak, iż dzisiaj trwa drugi dzień zdjęciowy z udziałem wielu rodzimych i tylko naszych zawodników, którzy oscylują w granicach 77 kg.

Pomysł o roboczej nazwie „Jeden” lub „Tylko jeden” leżał na biurku dyrektora sportowego od dawna i pewnym stopniu opierał się na pierwowzorze The Ultime Fighter bo pamiętajmy, że organizacja jak mało kto opiera swoją działalność na umiejętnym wdrażaniu pomysłów, które już pojawiały się gdzie indziej. Ewentualnie z małą poprawką, żeby nie przenosić idei 1 do 1 i uniknąć plagiatu. I tak jest w tym przypadku.

Jeżeli ktoś liczy na idealne odwzorowanie TUF’a w warunkach polskich, to tego nie otrzyma. Zawodnicy będą bowiem uczestniczyć w 8-osobowym turnieju i co tydzień zawitają na planie zdjęciowym na kilka dni w tygodniu, który będzie zakończony pojedynkiem, a później wrócą na weekend do domu i tak w kółko, aż do wielkiego finału. Start od lutego a ostatni etap odbędzie się prawdopodobnie w kwietniu na gali na otwartym Polsacie. Walki mają się liczyć do zawodowego rekordu. W finale będzie do wygrania pokaźna suma pieniędzy oraz zawodowy kontrakt z KSW.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł
Paweł
2 lat temu

I gala znów na Narodowym sie szykuje tez pomysl ściągnli he gulik skacze, skacze

Paweł
Paweł
2 lat temu

Skacze gulik skacze

Paweł
Paweł
2 lat temu

Ale Zazdrość ha boli was widze he

Zacaro
Zacaro
Reply to  Paweł
2 lat temu

Nas boli? To chyba ktos inny z zazdrości kopiuje pomysły

Dawacsiano
Dawacsiano
2 lat temu

10-12 lat leżał na biurku … O projekcie typu Facebook Kawulski mówił już w latach 80′, a Lewandowski w tym czasie tworzył prototyp płatności zbliżeniowych

doobrje too
doobrje too
Reply to  Dawacsiano
2 lat temu

dobre 😀

Stanisław Dupczyciel
Stanisław Dupczyciel
2 lat temu

To tak jak w Best of the Best na TVP Sport ,tylko ze tam debil Szkolnikowski puszcza to w najbardziej debilnych godzinach i nie ma oglądalnosci , i suma sumarum ten final w Opolu sie nie odbedzie .

moon
moon
2 lat temu

https://www.youtube.com/watch?v=si47FUX2Bl4

Kamery podobne to kamerzysta tez 😉 Cos tu jest na rzeczy 🙂

moon
moon
2 lat temu

Ja mam propozycje na inny tytul. „Wiecznie drugi” 🙂 Reż: A. Miałczyński 🙂

moon
moon
Reply to  Redakcja MMAnews.pl
2 lat temu

… o kurwa….

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x