Kvarnstrom zastąpi Limę w starciu z Hubertem Szymajdą na TFL 19

17 grudzień 2019
0
Kvarnstrom zastąpi Limę w starciu z Hubertem Szymajdą na TFL 19

Wiemy już kto z dużym prawdopodobieństwem wyjedzie z Hali Globus z pasem wagi lekkiej, choć w MMA nigdy nie należy nikogo skreślać. Chodzi o Huberta Szymajdę, który otrzymał zastępstwo za Maxa Limę (11-5-1), a który z powodu problemów wizowych nie będzie w stanie pojawić się 21 grudnia w Lublinie. Zamiast Brazylijczyka pojawi się Jerry Kvarnstrom (14-13).

Fin dał się poznać polskim fanom przy niedawnym Babilon MMA 10 pod koniec października, gdy również w zastępstwie na ostatnią chwilę podjął się rywalizacji z niepokonanym Krzysztofem Gutowskim. Pojedynek trwał wówczas jedynie 3:57 w trakcie których „AD/HD” skapitulował pod gradem ciosów Polaka. Sytuacja na kilka dni przed galą TFL 19 była ponownie na tyle napięta, że organizator Jacek Sarna zdecydował się na tą ryzykowną decyzję i wietrząc niezadowolenie wśród kibiców, z góry zakomunikował:

To jakiś koszmar, gdy dowiadujesz się 6 dni przed galą, że wypada rywal dla zawodnika drugiej walki wieczoru. Walka Huberta okraszona jest pechem od samego początku o którym powiem po gali. Teraz praca praca i jeszcze raz praca. Mam nadzieje, że związani ze mną zawodnicy TFL docenią jak dużo zdrowia i serca wkładam w ich rozwój dla wielu z nich od wielu lat. Poświęcam więcej czasu dla nich niż dla swojej rodziny. Jestem promotorem większości czołowych graczy naszej organizacji i traktuję ich wyjątkowo, więc oczekuję lojalności. To najtrudniejsza ze wszystkich edycji TFL i zarazem czwarta gala w tym roku.

Nie wiemy o jakiego rodzaju lojalność w tym przypadku chodzi, ale nie omieszkamy zapytać na miejscu.

Kłopoty nie ominęły także występu Kamila Gieza, przez lata współodpowiedzialnego za powodzenie projektu Thunderstrike. Oryginalny oponent doznał kontuzji, więc w jego miejsce wkroczył Rafał Kuźma. Przypominamy, że wciąż można kupić bilety na galę drogą internetową, a transmisja z tego wydarzenia będzie dostępna na kanale FightBox.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x