Marcin Wrzosek nie będzie tracił więcej energii na walkę z internetową nienawiścią

01 grudzień 2019
2

Marcin Wrzosek na gali Sharks Attack 3, gdzie walczyło czterech zawodników Sharks Top Team Bytom. tematem numer 1 oprócz walk, był niedawny słowny lincz na jednym z internetowych „hejterów”, który wykazał się wyjątkowym brakiem oznak dobrego wychowania:

To już w ogóle się nie toczy. Nie traćmy energii na nienawistników. Może powinienem czasami ugryźć się w język, ale nerwy wzięły górę.

Dziękuję, nie potrzebuję PR-owca. Ty Wojtku zostań reporterem roku, ja zostanę najbardziej znienawidzonym zawodnikiem roku.

Idąc tym trope, niedaleko pada jabłko od jabłoni, bo partnerka naszego rozmówcy Anita Bekus również wdała się w niemałą awanturę z była rywalką Eweliną Woźniak, która była prowodyrem całej sytuacji:

Według mnie przekroczyło to granice dobrego świata, bo wygrać z przeciwnikiem to jedno, ale po wszystkim szacunek trzeba mieć. Ja bym naprawdę czegoś takiego nie zrobił. Można nakręcać walkę w jakiś sposób, ale dziewczyny nic do siebie nie miały. Najpierw Ewelina pisała, gratulowała i mówiła, że przyjedzie na walkę Anity, a później coś takiego. Słaby numer.

A jak już w temacie emocji jesteśmy, to nie sposób pominąć wątek klubowej Karoliny Owczarz, która już za kilka dni zmierzy się z Aleksandrą Rolą:

Oba aspekty (emocji i sportu) będą odgrywały tutaj dużą rolę. Obie dziewczyny nie pałają do siebie przesadną przyjaźnią, co jest fajne, bo taki pojedynek niesie o wiele większy ładunek emocjonalny. Poza tym fajna walka, bo Rola pokazała, że jest mocną zawodniczką, Karolina również i po ostatnich sparringach zaskakuje mnie z każdym kolejnym dniem.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Nandi L
Nandi L
2 lat temu

Konstruktywna krytyka🙂

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x