Martin Lewandowski sprzeda Gamrotowi „strzała”, jeżeli ten spróbuje przechytrzyć KSW

17 grudzień 2019
19
Martin Lewandowski sprzeda Gamrotowi „strzała”, jeżeli ten spróbuje przechytrzyć KSW
foto.: instagram.com

Prowadzenie dobrze prosperującej organizacji MMA samo w sobie najwyraźniej dodaje +3 punkty do zręczności w walce wręcz, bowiem Martin Lewandowski w rozmowie z cgn.pl dał swojemu podwójnemu mistrzowi Mateuszowi Gamrotowi alternatywę na zasadzie „albo albo”, jeżeli ten zdecyduje się wrócić na walkę z Parnasse. Oczywiście współwłaściciel Konfrontacji od razu wykluczył scenariusz, w którym poznański fighter miałby się podłożyć tylko po to, żeby wypełnić swoje rzekome zobowiązania kontraktowe, które wciąż  jest im winny. Jeżeli chciałby w ten sposób postawić na swoim, to wówczas Martin skarci go jak młodszego syna:

Rzecz z Gamerem jest trochę skomplikowana, bo ma inne marzenia niż my mamy i jesteśmy na poziomie, że to nasi prawnicy ze sobą rozmawiają. Więc tak naprawdę, gdyby sytuacja z Gamerem była unormowana, to bym powiedział że bardzo gorąco, bardzo parzy (w kontekście pojedynku z Parnasse).

Chcemy pokazać jemu (Mateuszowi), że nie będziemy mieli żadnych roszczeń kontraktowych, jeżeli zgodzi się zawalczyć tę walkę. Oczywiście mówimy o walce, bo jeżeli przyjdzie i położy się w klatce, to ode mnie dostanie strzała za takie zachowanie.

Jeżeli Gamrot nie wróci, a póki co się nie zanosi, wówczas możliwy jest inny scenariusz, który powinien być równie interesujący dla fanów wartkiej akcji:

(Parke vs Parnasse) No, to jest możliwe.

Oczywiście taki scenariusz z pewnością wymagałby od Saladhine’a pójścia w górę, bo są małe szanse, że odwieczne problemy Parke ze zrobieniem limitu 70 kg pozwolą mu zejść jeszcze niżej.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
19 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Dawacsiano
Dawacsiano
2 lat temu

Pamiętajmy że Martin ma doświadczenie w lawirowaniu z tacą pomiędzy stolikami w restauracji. Więc sądzę że dzięki tym nabytym zdolnościom mógłby uniknąć kilku pierwszych strzałów. Później już tylko legendarne „ja tylko żartowałem”

moon
moon
2 lat temu

Jedno jest pewne. Nikomu nie służy ten pat. O ile rozumiem że Lewy zainwestował w zawodnika i chce na tym zarabiać to rozumiem też Gamera że ma jakieś tam cele na przyszłość. Wszystko jest jednak zapisane w kontrakcie i nie jarze czemu to się tak długo ciągnie. Gamrot wiedział na co się pisze i do jakiej organizacji wchodzi. Bądź co bądź usłyszeliśmy o nim dzięki KFC więc siad cię panowie do stołu pogadaj ie jak dorośli ludzie i podejmijcie wreszcie męska decyzję.

Primo
Primo
Reply to  moon
2 lat temu

Tam gdzie w gre wchodza pieniadze, bardzo czesto koncza sie przyjaznie,zasady,moralnosc. Tak bylo,jest i bedzie i teraz tylko pytanie, ktora ze stron gra nie fair, bo my tak na prawde dostajemy tylko strzepy informacji , a cala gra toczy sie za kulisami.

eMWu
eMWu
Reply to  Primo
2 lat temu

Jeśli dobrze pamiętam to zasadniczym przedmiotem sporu była chyba kwestia liczby walk do których zobowiązał się Gamrot i sposób ich liczenia przez ksw. Nie uznali chyba którejś walki za odbyta bo wynik był „no contest” pomimo, iż przecież walka sie odbyła, tylko wynik był jaki był. Pytanie co w tym temacie wynika z umowy i kto dobrze „liczy” odbyte walki. Tego już nie wiadomo.

Adam
Adam
Reply to  eMWu
2 lat temu

Widziałem wywiad gdzie Rysiewski i Lewandowski mówią, że nie chodzi o to, bo Gamer wziął za walkę gażę, a walka jest zapisana w rekordzie. Skądinąd kiedyś czytałem i nie jestem pewien czy tutaj, ale kontrakty mistrzowskie w KSW są zabezpieczone zapiskiem o odnawianiu się po wygranej walce lub po zdobyciu pasa.

Tomaso
Tomaso
Reply to  Adam
2 lat temu

To chodzi oto czy jest mistrzem czy nie. Jako mistrzowi nie kończy mu się kontrakt. On zwakował pasy, a KSW dalej uważa go za mistrza. Stąd te pasy tymczasowe.
P.S. To tylko moje domniemanie.

moonv@m.pl
moonv@m.pl
Reply to  eMWu
2 lat temu

Do 10 nie potrafią liczyć obie strony? Przecież w gre nie wchodzi liczba 1342299809,000845 tylko kurwa około 10.

Janek
Janek
Reply to  eMWu
2 lat temu

Jest wywiad w ktorym wojslaw mowi ze nie o to chodzi

moon
moon
Reply to  Janek
2 lat temu

ten co kiedyś sherdoga uzupelnial?

Mihau
Mihau
Reply to  moon
2 lat temu

Gdyby to było oczywiste, że kontrakt jest ważny i musi walczyć to nie byłoby takiego cyrku.
Pojęcia nie mamy jak dokładnie wyglądają warunki ale podejrzewam, że jest tam jakaś mała furtka dla Gamrota, którą chcę wykorzystać co oczywiście federacji się nie podoba. Będą więc przeciągać temat w sądach na niekorzyść zawodnika pokazując przy tym „miłosierne” podejście – zawalcz jeszcze raz to nie będziemy już robić problemów

Ernst Von Richofen
Ernst Von Richofen
2 lat temu

Mezszczyzna jesli cos powie to powinien to zrobic.Nawet jakby (w co nie wierze)Gamer odklepal to Lewandowski zanim by wyciagnal reke by padl nieprzytomny z hukiem o glebe.Gamer by mu odebral zdrowie

Xjumper
Xjumper
2 lat temu

Martin do fame mma:D

Błażej
Błażej
2 lat temu

Lewy strzała to bys dostał od gamrota wiadomo że lewy farmazoniarz marzy by gamer dostał w pizdę od parnase to jest jego celem nr 1 w tej chwili bo to kelner

Janek
Janek
2 lat temu

Jezeli gamer chce byc mistrzem UFC to powinien brac francuza bez gadania I wygrac w pierwszej rundzie a jak dostanie po glowie to juz bedzie mogl spokojnie stwierdzic ze ufc nie jest dla niego

Tomaso
Tomaso
Reply to  Janek
2 lat temu

Propozycja jest w miarę spoko. Chętnie zobaczyłbym tą walkę, ale nie wiem czy Gamer się zdecyduje, robienie 66 kosztuje go bardzo dużo. Po ostatniej walce mówił że nie planuje wracać do 66.

Tomaso
Tomaso
2 lat temu

Ciekawostka, pierwszy raz Kawulski i Lewandowski zapowiedzieli, że zwolnią Gamera z kontraktu jak zawalczy z Francuzem, zaraz po gali w wywiadzie z Jurasem, ale wywiad został dopiero opublikowany po tygodniu, tak jakby zastanawiali się czy chcą to upubliczniać.

Tomaso
Tomaso
Reply to  Redakcja MMAnews.pl
2 lat temu

Nie, dwa różne wywiady, ale oba pokazały się na youtube tego samego dnia.
Różnica taka, że w wywiadzie z Jurasem nikt nie wrzuca tekstów o dawania strzała.

Ten wywiad z strzałem za położeniem się walce dał sam Lewandowski u Reda.

19
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x