Michał Sobiech po wojnie z Fajerem: „Trener powiedział, że jestem przechujem!”

17 grudzień 2019
0

Zmęczony ale zadowolony bohater oraz zwycięzca najważniejszego pojedynku piątego Wieczoru Walk – Michał Sobiech (3-0), z którym porozmawialiśmy o wojnie charakterów tuż po starciu z niebezpiecznym Przemysławem Fajerem, który sprawił mu wyjątkowe problemy w 1 rundzie:

Nie wiem czy była to ładna walka, ale mam nadzieję, że wyglądało dobrze, bo na tym mi zależało. Nie było łatwo, bo z tego co się dowiedziałem dopiero po walce, to Przemek znockdownował mnie. Jakoś udało mi się wstać siłą woli i pociągnąć to dalej na swoją korzyść. Byłem pewny, że on zadał wówczas cios, który przestrzelił i poszedł do obalenia po jedną nogę. A wszyscy mówią, że byłem znockdownowany i sędzia chciał to przerywać. Nie pamiętam tego. Jestem jednak mega zadowolony i jaram się tym. Miałem już walczyć wcześniej, ale nie mogłem z przyczyn zdrowotnych. Jestem jednak bardzo zadowolony, jeżeli faktycznie wszystkim się podobało.

(Po wszystkim) Trener powiedział mi… mogę przeklinać? Powiedział w szatni „Jesteś przechujem”. A więc z tego co zauważyłem, to jest ze mnie zadowolony, czego do końca nie mogę powiedzieć sam o sobie. To znaczy jestem zadowolony z rezultatu, ale jak zobaczę walkę, to będę mógł powiedzieć czy jestem zadowolony z taktycznego rozegrania całości. Jestem trochę estetą i lubię, żeby to było ładne. A jeżeli tak, to chyba wszyscy są zadowoleni.

Po sprawdzeniu czy wszystko ze zdrowiem ok, pozostaje teraz tylko jedno:

Chciałbym się bić dalej i robić to na dużych galach jeszcze bardziej zawodowo. A więc mówimy tu przede wszystkim o kwestiach finansowych, co jest trochę przykre. Bo na tym poziomie trzeba dodatkowo pracować, by móc trenować jak zawodowiec. Co trochę się wyklucza i jest to ciężkie. Mam jednak dość ładny rekord z nie ogórkami, więc liczę, że teraz pojawią się soczyste oferty.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x