Niedosyt Kurka po No Contest: „Chciałem walczyć dalej, ale lekarz przerwał.”

29 grudzień 2019
0

Czternaście pojedynków oczekiwania na walkę wieczoru MCF 5 to wystarczająco długo dla wszystkich zgromadzonych na hali, by poczuć zawód niedosytem emocji, jakie towarzyszyły najważniejszej walce wieczoru z udziałem sfaulowanego Adriana Kurka:

Nie wiem. W klinczu gardę złapałem i głęboko dostałem palec w oko. Krzyknąłem sędziemu, ale walka toczyła się dalej, więc kontynuowałem pojedynek. Ale widziałem już jak za mgłą. Chciałem walczyć dalej o ile pozwolą, jeżeli nie to trudno. Lekarz przerwał.

Pojedynek potrwał zaledwie niecałą rundę, którą wyraźnie wygrywał kopnięciami przyjezdny Maicon Gustavo zadający więcej kopnięć. Jak stwierdził nasz rozmówca, całość była jedynie zasłoną dymną przed tym co szykował na dalszą część starcia:

Celowo dałem mu się wystrzelać, bo już przyzwyczaiłem go do tego i wiedziałem co robi. Wyłapywałem jego ciosy na gardę. To nie to, że Brazylijczyk dawał sobie radę czy coś. Celowo było to wyłapywane do wystrzelania, ale co zrobić? Palec w oko. Chciałbym kontynuować, ale przerwał lekarz, więc nic już nie zrobię.

Niebawem pozostałe wywiady ze zwycięzcami poszczególnych walk Madness Cage Fighting 5 w Puławach.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x