One to One Fight Night już w najbliższą sobotę w lubelskim Klubie 30

05 grudzień 2019
7
One to One Fight Night już w najbliższą sobotę w lubelskim Klubie 30

Lubelska scena sportów walki zaczyna rozrastać się niebotycznych rozmiarów i choć w większości są to lokalne wątki, to jednak ilość klubów, zawodników i co ważniejsze gal, mocno rozbudza wyobraźnię tamtejszych kibiców. Najbliższy weekend rysuje się interesująco dla redakcji MMAnews, która odwiedzi dwie różne gale a jedną z nich będzie mocno lokalna One to One Fight Night.

Wydarzenie odbędzie się na zasadzie meczu pomiędzy bardzo utalentowanymi zawodnikami z Lublina, a zawodnikami z różnych części Polski. Główną atrakcją będzie walka wieczoru, w której zobaczymy doświadczonego warszawskiego zawodnika, Patryka Małeckiego i jego przeciwnika Marka Milewskiego z klubu Gorila Olsztyn. W sumie zobaczymy 10 emocjonujących pojedynków na zasadach muay thai oraz K1, w których widzowie zobaczą zawodników o najwyższej klasie, w tym wielokrotnych Mistrzów Polski. Gala odbędzie się pod oficjalnym patronatem Polskiego Związku Kickboxingu. Wszystko to w dość ekskluzywnym charakterze, gdzie zgromadzeni widzowie będą mieli całość na wyciągnięcie ręki, zasiadając w wygodnych lożach muzycznego Klubu 30 przy ul. Jasnej 7.

Projekt Gali One to One Fight Night realizowany jest przez Fundację Aktywni Sportowo, który ma na celu propagowanie zdrowego stylu życia oraz sportu, jakim jest kickboxing, który stał się w ostatnim czasie dyscyplina olimpijską. Realizacja tego projektu wynika z potrzeb stworzenia możliwości szerszej współpracy i rywalizacji sportowej na arenie krajowej i międzynarodowej. Jednocześnie dzięki takim sportowym imprezom i inicjatywom jak powyższa, pragniemy dać szansę młodym ludziom z województwa lubelskiego pełnym pasji i marzeń, by zyskali nowe doświadczenia, wychować z nich zawodników i wykreować ich sportową markę.

 

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł
Paweł
2 lat temu

Takie gale tylko na plus, czysty sport

Zawodnik32
Zawodnik32
Reply to  Redakcja MMAnews.pl
2 lat temu

Tylko nie wiadomo kto jest kim, taki minus

moon
moon
Reply to  Zawodnik32
2 lat temu
Zawodnik32
Zawodnik32
2 lat temu

# kogoś?

7
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x