Paramilitarny trailer FEN 27: „Duch wojownika towarzyszy nam od wieków”

28 grudzień 2019
6

Sama walka towarzyszy człowiekowi od tysięcy lat, ewoluuje jedynie sposób jej prowadzenia. Najnowszy trailer FEN 27 odsłania sportowe oblicze wojennych rozgrywek, które obecnie prowadzi się na pięści, w rękawicach 4 Oz. Trzeba przyznać, że cały „oddział” kierowany z datą 18 stycznia na Szczecin, prezentuje się okazale:

70,3 KG, MMA: Mateusz Rębecki VS Magomed Magomedov
93,0 KG, MMA: Wojciech Janusz VS Adam Kowalski
120,2 KG, MMA: Marcin Sianos VS Aleksey Kiser
56,7 KG, MMA: Katarzyna Lubońska VS Eva Dourthe
61,2 KG, MMA: Sebastian Romanowski VS Vilson Junior
70,0 KG, K-1: Marcin Parcheta VS TBA
77,1 KG, MMA: Kamil Gniadek VS Michał Balcerczak
93,0 KG, MMA: Michał Gutowski VS Łukasz Sudolski
61,2 KG, MMA: Patryk Trytek VS Mariusz Joniak
77,1 KG, MMA: Jacek Jędraszczyk VS Samuel Vogt

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Eryk1
Eryk1
2 lat temu

Pierdolicie mnie tam sie podoba nasze rodzime mma jak sie nie podoba nie ogladac nie komentowac

moon
moon
Reply to  Eryk1
2 lat temu

„Ty też pierdolisz Nikos ale ciebie akurat lubię” Dlaczego mamy nie komentować kolego czegoś do czego mamy zastrzeżenia? Mamy bić brawo ciągle?

moon
moon
2 lat temu

Trailer obejrzalem. Nie jest znowu taki zły. Jednak ktoś powinien skonsultować pewne detale np w „postawie” strzeleckiej Rebeckiego która jest daleka od książkowej.

moon
moon
2 lat temu

Przez to całe KFC i te wszystkie cyrki naokoło gal walk i tego pseudo show zaczyna mnie ten sport coraz mniej interesować. Zawodnicy co chwilę ktoś w areszcie, wieczna pompka dla kasy, wszyscy niewinni. Jeden konfident ale drugi co się rozjebal już nie…. Takie gowniane środowisko. Mma w Polsce idzie do tyłu zamiast się rozwijać. Mówię o sporcie. Nie da się z tego wyżyć, zawodnicy łapią się przestępstw żeby żyć (co mądrzejszy idzie do uczciwej fizycznej pracy). Wieczne fochy zawodników co bardziej rozpoznawalnych. Temu da łaskawca jakiś oszczany wywiad temu nie da, ten dojedzie dzieci i żonę komuś kolejny grozi czymś innym…. Rzygać się chce co się stało z tą dyscyplina przez ostatnie kilka lat. A to wszystko dzięki naszym kreatorom tego sportu takim jak K i L i innym orłom.

Adam
Adam
2 lat temu

No sorry, ale nie mogę sie oprzeć, aby skomentować jeszcze scenę z panią Kasią (żeby bylo jasne… nie ją za to winię). No więc mamy zdenerwowaną p. Kasię. Spina się, jest zestresowana bo wie, że zaraz czeka ją niebezpieczna sytuacja. Musi wychylic się z za rogu… a za rogiem kto wie co ją spotka? Moze od razu kulka w glowe? Nastepna scena to juz zrelaksowana (WTF) pani Katarzyna ktora… patrząc smierci twarzą w twarz dopiero teraz odbezpiecza bron… Serio? Czy ktoś w ogole sie zastanowił co chce w tej scenie pokazać? Jakie emocje? Przeciez to sie kupy i doopy nie trzyma. Proponuję zatrudnić kogoś filmującego wesela! Zrobi to lepiej!

Adam
Adam
2 lat temu

Jak to kiedyś powiedział pan Maciej Kawulski. FEN to taka podróbka KSW w dodatku nieudana. Trudno się z nim nie zgodzić. Trailer zrobiony ewidentnie przez amatorów. Po pierwsze primo mieszanie rycerstwa ze sluzbami specjalnymi a do tego z żołnierzami 2 wojny światowej jest zwyczajnie slabe – to sie nie dodaje. Naprawdę mozna było z tego zrobić trzy trailery na trzy różne gale. Po drugie primo naprawdę nie mozna było dopracować tych ujęć? Pani Katarzyna Lubońska (piękna dziewczyna) odbezpiecza pistolet bez najmniejszej wprawy i to ewidentnie widać. Rycerz (sorry nie kojarzę nazwiska) podnosi przyłbicę równie nieudolnie. Czy na prawdę nikt tego nie zauważył. To miało być wszystko plynne… ze smakiem a wyszlo? Apeluję o zmianę ekipy robiacej te trailery bo mie mają do tego serca. Szczęśliwego Nowego roku.

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x