Podsumowanie Wirtuoz Challenge 4: Pełna hala w Rawie, sportowe emocje i dalsze plany

09 grudzień 2019
0

Zeszły weekend był wypełniony sportowymi emocjami po brzegi, a całość rozpoczęła piątkowa Wirtuoz Challenge 4, podczas której było 9 skończeń przed czasem, walki w formułach MMA, K-1 oraz grappling, oraz całe mnóstwo sportowych emocji, na które na żywo reagowali kibice wypełniający halę w Rawie Mazowieckiej do samego końca. Chwilę po zakończeniu wydarzenia podsumowaliśmy je wspólnie ze współorganizatorem Michałem Maciejkiem:

Mieszamy trochę tych zawodników, którzy są już doświadczenie na ringach i oktagonach w Polsce, zarówno w K-1 jak i w MMA. Dajemy szansę młodym jak i tym bardziej doświadczonym zawodnikom. W tym nowym miejscu w Rawie Mazowieckiej poszliśmy tym samym sprawdzonym tropem i jak widać nas to nie rozczarowało. Karta główna to była taka karta, gdzie siedziałem w krzesełku i odchodziłem bardzo rzadko, bo byłem bardzo zainteresowany praktycznie każdą z walk. Fight card niestety zmieniał się wielokrotnie, ale z podniesioną głową mogę powiedzieć, że Rawa Mazowiecka to wypełniona hala, mega fajna gala i oby do kolejnej.

Jako, że wspomniana Rawa była pierwszym na mapie po podboju własnego Wolborza, tym samym nie jest ostatnim miejscem na drodze organizacji Wirtuoz Challenge, bo na hali był obecny Prezydent Skierniewic:

MMAnews jak zwykle w punkt… więc tak. Jeżeli chodzi o 2020 to mamy plan na 4 gale. Chcielibyśmy również podbijać nowe rynki. Tu w Rawie bez stresu wypełniliśmy obiekt do ostatniego miejsca, choć hala jest większa. Robimy pojedynki zarówno początkujących, jak i tych wyjadaczy, co jak widać się sprzedaje. Nie było chamskich odzywek wśród kibiców i to też można zapisać na plus. Obserwowałem specjalnie publikę przy grapplingu i wiele osób komentowało na bieżąco wiedząc z czym to się je. Cieszę się więc, że popularyzujemy nie tylko MMA i K-1, które są znane w Polsce, ale także grappling. Kolejna edycja pewnie na wiosnę.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x