Podwójne zwycięstwo Bartosińskiego: nokaut i oświadczyny w oktagonie Wirtuoz Challenge 4

07 Grudzień 2019
0

Podwójne zwycięstwo Adriana Bartosińskiego. Tak w skrócie można było opisać samą walkę wieczoru Wirtuoz Challenge 4, jak i wydarzenia tuż po, gdy jeszcze w oktagonie oświadczył się swojej partnerce, która oczywiście powiedziała „Tak”:

Chyba najbardziej stresowałem się drugą walką, czyli zaręczynami. Do tego pierwszy raz walczyłem u siebie w Rawie Mazowieckiej. Dużo emocji w mojej głowie, duży stresik i dużo walk w tym roku, bo przecież niedawno pojedynkowałem się na FEN. Chciałem zawalczyć w rodzinnym mieście i stąd pomyślałem, żeby się zaręczyć i to wszystko bardzo fajnie wyszło.

Przy okazji okazało się, że na tym nie koniec zmian w życiu naszego rozmówcy, który postanowił zmienić kategorię wagową na lżejszą:

Na co dzień ważyłem 95, schodziłem na 84. Teraz dużo się pozmieniało, dużo schudłem i miałem jakieś 89/90 kg. Na Wirtuoza 4 zrobiłem wagę na 80 kilogramów, więc będę schodził do półśredniej. Wcześniej trochę się zaniedbałem po walkach, odpuszczałem jedzenia. Trenowałem, ale dużo podjadałem. Robiąc wagę nieco niżej na 82 i zauważyłem, że w sumie sparuję z tymi samymi chłopakami. Jest mi nawet lżej, do tego siła została, a jestem bardziej mobilny. Przemyślałem więc, że 77 kilogramów to moja kategoria i będę tam dużym chłopem.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x