Problemy wizowe wymuszają zmianę rywala dla Cezarego Kęsika na TFL 19

18 Grudzień 2019
2
Problemy wizowe wymuszają zmianę rywala dla Cezarego Kęsika na TFL 19

Ten sam Brazylijski team, te same problemy. Dopiero co z walki z Hubertem Szymajdą w ostatniej chwili musiał wycofać się doświadczony Max Lima, a teraz to samo stało się z jego klubowym kolegą Francisco Givagą, który nie przyleci na TFL 19, by walczyć o pas należący do Cezarego Kęsika. Nowym rywalem będzie w obecnej sytuacji Jussi Halonen (8-6).

To kolejny Fin, który ratuje sytuację w Lublinie i o tyle dobrze, że zmienił Brazylijczyka będącego świeżo po dotkliwej przegranej. Jussi z kolei jest miesiąc po wygranej w 1 rundzie, podczas której nie zdążył zdobyć zbyt wielu obrażeń, o czym przekonuje organizator Jacek Sarna:

Halonen to solidny zawodnik z czternastoma zawodowymi walkami w MMA. Ostatni pojedynek wygrał i w dobrym stylu zaprezentował się w oktagonie. To twardy fighter , który będzie chciał zabrać Czarkowi wszystko. Takie walki są zawsze niebezpieczne ponieważ obaj zawodnicy nie są w stanie przygotować się pod swoje najlepsze strony. Czarek stawia na szalę wszystko, jest niepokonany. Fin przyjedzie z mniejszą presją i to może być bardzo niebezpieczne.

Bilety wciąż dostępne na ekobilet.pl.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
W.Mrozowskiaa Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
aa
Gość
aa
Offline

Sprawdzę teraz twitter czy ‚establishmentowi pro KSW’ ten kolejny rywal odpowiada, czy nie miał przerwy zbyt długiej lub krótkiej, czy nie ma za daleko do Polski, czy leciał odpowiednimi liniami lotniczymi, czy autobus z lotniska był odpowiednio komfortowy ..