Przemysław Fajer po przegranej z Sobiechem: „To była przysłowiowa solówka.”

17 grudzień 2019
4

Przemysław Fajer po przegranej przez TKO z Michalem Sobiechem, gdzie pomimo ciężkiej sytuacji w ostatnich sekundach, wciąż był w stanie kontynuować pojedynek na Wieczorze Walk 5:

Nie mi oceniać czy zatrzymanie było zgodne ze sztuką sędziowską, bo ja jestem w klatce i tam się biję. Te ciosy Michała nie spadały na głowę, lecz na ręce i dlatego pokazywałem sędziemu kciuk do góry, ale przerwał walkę. Od razu powiedziałem, że byłem w pełni świadomy i nie odcinało mnie, ale mówił o aktywnej obronie i że powinienem więcej pracować. Aczkolwiek gdzieś jeszcze pracowałem balansem, żeby ciosy mijały moją głowę i gardę. Taką decyzję podjął sędzia, nie mi oceniać, ja wchodzę do klatki by walczyć. Myślę, że podobna sytuacja była w 1 rundzie, gdzie ja biłem z góry, a sędzia wykonał taki ruch jakby chciał to przerywać, a nagle się z tego wycofał, więc to też był taki moment w którym ja trochę się zatrzymałem. Muszę zobaczyć walkę na spokojnie i popatrzyć na nią. Śmieję się, bo mój narożnik pewnie nie jest zadowolony, bo przecież inny plan był na tę walkę, ale śmieję się bo mówiłem im, że to będzie przysłowiowa solówka i z takim nastawieniem wszedłem do oktagonu.

Mimo niekorzystnego bilansu widać, że najwyraźniej nie sam wynik co przygotowania i przebieg pojedynku liczą się dla Przemysława najbardziej:

Dużo osób przyjechało za mną, lubię to robić i będę pewnie robił to po raz kolejny, bo lubię się bić i sprawia mi to duży „fun”.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Sreszcz
Sreszcz
2 lat temu

Błąd sędziego. Szkoda rekordu:(

Tusiek
Tusiek
2 lat temu

Bender to chu# bez Bender.

dave
dave
2 lat temu

Uważam, że jeżeli walka została przerwana przez te ciosy, które nic nie ważyły i były bite na gardę to w 1szej rundzie sędzia powinien przerwać walkę 2-3x..

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x