Przemysław Fajer po przegranej z Sobiechem: „To była przysłowiowa solówka.”

17 Grudzień 2019
4

Przemysław Fajer po przegranej przez TKO z Michalem Sobiechem, gdzie pomimo ciężkiej sytuacji w ostatnich sekundach, wciąż był w stanie kontynuować pojedynek na Wieczorze Walk 5:

Nie mi oceniać czy zatrzymanie było zgodne ze sztuką sędziowską, bo ja jestem w klatce i tam się biję. Te ciosy Michała nie spadały na głowę, lecz na ręce i dlatego pokazywałem sędziemu kciuk do góry, ale przerwał walkę. Od razu powiedziałem, że byłem w pełni świadomy i nie odcinało mnie, ale mówił o aktywnej obronie i że powinienem więcej pracować. Aczkolwiek gdzieś jeszcze pracowałem balansem, żeby ciosy mijały moją głowę i gardę. Taką decyzję podjął sędzia, nie mi oceniać, ja wchodzę do klatki by walczyć. Myślę, że podobna sytuacja była w 1 rundzie, gdzie ja biłem z góry, a sędzia wykonał taki ruch jakby chciał to przerywać, a nagle się z tego wycofał, więc to też był taki moment w którym ja trochę się zatrzymałem. Muszę zobaczyć walkę na spokojnie i popatrzyć na nią. Śmieję się, bo mój narożnik pewnie nie jest zadowolony, bo przecież inny plan był na tę walkę, ale śmieję się bo mówiłem im, że to będzie przysłowiowa solówka i z takim nastawieniem wszedłem do oktagonu.

Mimo niekorzystnego bilansu widać, że najwyraźniej nie sam wynik co przygotowania i przebieg pojedynku liczą się dla Przemysława najbardziej:

Dużo osób przyjechało za mną, lubię to robić i będę pewnie robił to po raz kolejny, bo lubię się bić i sprawia mi to duży „fun”.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
SreszczTusiekW.Mrozowskidave Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Sreszcz
Gość
Sreszcz
Offline

Błąd sędziego. Szkoda rekordu:(

Tusiek
Gość
Tusiek
Offline

Bender to chu# bez Bender.

dave
Gość
dave
Offline

Uważam, że jeżeli walka została przerwana przez te ciosy, które nic nie ważyły i były bite na gardę to w 1szej rundzie sędzia powinien przerwać walkę 2-3x..