Trybson przed FFF 2: „Trener Okniński ma lepszy trash talk niż McGregor.”

20 grudzień 2019
3

Paweł Trybała po ważeniu FFF 2, gdzie spotkał się twarzą w twarz z piłkarzem ręcznym Damianem Kostrzewą, który od pewnego czasu zmierza w kierunku rozwoju w MMA. Na pytanie w którym kierunku pójdzie teraz kariera Trybsona, usłyszeliśmy:

Zobaczymy jak to się potoczy. Po pierwsze, FFF to jest duże wydarzenie i ja zamierzam pokazać właśnie sportowy pojedynek, bo nie zamierzam uciekać od tego sportu. Choć mój rywal ma ode mnie mniejsze doświadczenie to wiem, że przygotowuje się z zawodowcami i dlatego nasz pojedynek będzie ciekawym, sportowym wydarzenie. Poza tym wciąż jestem zawodnikiem FEN i kolejna data na debiut jest wyznaczona na marzec 2020. Zobaczymy, być może będę walczył raz tu i raz tam.

Nie sposób pominąć szalonych zapowiedzi trenera Mirosława Oknińskiego, który tradycyjnie już zachodzi rywalom swoich podopiecznych głęboko za skórę, wykrzykując w internecie kolejne rewelaccje pod ich adresem:

Moim zdaniem trener Mirek prowadzi dobrą strategię wchodzenia do głowy przeciwnika i ci słabi psychicznie potrafią zamknąć się w sobie i o tym myśleć. Wmawiał Damianowi Janikowiskiemu, że ma szklaną szczękę, że zostanie znokautowany i tak tez się stało. On ma lepszy trash talk niż Conor McGregor. Ja się w to nie mieszam, on ma plan a przy okazji budzi większe zainteresowanie galą.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ariek
ariek
2 lat temu

” i myślę..i myślę, że co ? ” – rzekł zamyślony wojownik

ptys
ptys
2 lat temu

„wchodzenie w glowe”…. psycholodzy amatorzy.

moon
moon
2 lat temu

Trybala najpierw chce być pełnoprawnym zawodnikiem a potem wpierdala się w fff. Pieniądze to nie wszystko
.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x