Zapowiedź MCF 5 w Puławach: „Chętnych do oglądania gali nie brakuje.”

27 grudzień 2019
0

Prezes Madness Cage Fighting – Dawid Lahutta, przed piąta edycją gali, gdzie w dużym skrócie porozmawialiśmy o ostatnich dniach poprzedzających wydarzenia w Puławach:

Bilety sprzedają się dobrze, choć fakt faktem trudno jest zorganizować galę w tym okresie. Natomiast to bardziej kwestie logistyczne i organizacyjne niż związane z chętnymi na oglądanie, bo tych nie brakuje. W zeszłym roku też mieliśmy galę w okresie około świątecznym w listopadzie. Publiczność dopisała i mamy nadzieję, że tak samo będzie teraz.

Koniec roku to zawsze dobry moment podsumowań, a w tym przypadku snucia planów na kolejny sezon, a plany są jeszcze bardziej ambitne:

Plan jest taki, żeby skupić się na lokalnych zawodnikach i ich promować. Chcemy przyciągnąć lokalnych kibiców mieszanych sztuk walki i wokół tego zbudować „fan base”. Na pewno chcemy zrobić więcej gal w ciągu roku trzymając się tej końcówki roku. Natomiast 2 gale w przyszłym roku to byłoby to w co celowalibyśmy w przyszłym roku i to jest w naszym zasięgu. Obstawić to fajnymi walkami, żeby nie były powtarzalne i żeby było co oglądać.

Jeżeli wśród fanów na Lubelszczyźnie są również niezdecydowani, to zachętę mamy obietnicę przed noworocznych fajerwerków:

W zasadzie wszystkie pojedynki MCF 5 mają coś w sobie i dobraliśmy je w taki sposób, żeby mogły cieszyć oko. Taki największy, najbardziej dynamiczny to wydaje mi się, że może być pojedynek Adama Filipka. On zawsze przyciąga dużą rzeszę fanów, zawsze jest głośno i zawsze się dzieje. Tam nigdy nie ma nudy. Bez względu na wynik, Adam zawsze zostawia serce w klatce.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x