Adam Kowalski po 3-rundowej wojnie z Januszem: „Byłem pewny werdyktu.”

19 styczeń 2020
0

Adam Kowalski szybko wyrósł na czołowego fightera Fight Exclusive Night, a zwycięstwo z Wojciechem Januszem tylko potwierdziło jego pozycję:

Tak jak przypuszczałem, że będzie to ciężka walka i faktycznie to była 3-rundowa wojna, ale jak widać wyszło po mojej myśli. Wiedziałem, że to może tak wyglądać i kondycyjnie dałem radę, byłem po prostu gotowy.

Nie czułem zagrożenia ze strony Wojciecha w tej 3 rundzie, bo wiedziałem że jest już trochę zmęczony i udało się uciec, przejść do góry i sędziowie dali to dla mnie.

Kiedyś wychodząc do walki, to nie wiedziałem czego chcę. Miałem jakiś plan, a kończyło się tak, że obalałem i nie wiedziałem dalej czego chcę. Teraz mam zakreślony plan i staram się go trzymać.

Wojtek okazał się jednak bardziej wszechstronny niż Rafał Kijańczuk w Ostródzie.

Zgodnie z zapowiedzią, Adam w pełni zapracował na pozycję pretendenta i to on zawalczy o pas w kategorii półciężkiej. Pytanie z kim?

Nie mam pojęcia z kim miałbym się o niego zmierzyć. Zobaczymy najpierw jak potoczą się konkretne pojedynki w 93 kg. Tego kogo mi dadzą, to nie boję się podjąć. Nie boję się wyzwań, ani z mocniejszymi, ani na wyjeździe, ani u siebie.

 

Byłem pewny, że wygrałem. Mój narożnik też liczył punkty poszczególnych rund, więc na bieżąco byłem informowany. Byłem pewny werdyktu.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x