Andrzej Grzebyk gościem Wotore zamiast FEN 27. Cztery kontrakty na stole podwójnego mistrza!

14 styczeń 2020
4
Andrzej Grzebyk gościem Wotore zamiast FEN 27. Cztery kontrakty na stole podwójnego mistrza!
foto.: fen-mma.com

Ciekawe informacje z obozu, a właściwie od samego Andrzeja Grzebyka (16-3), który wciąż jest jeszcze podwójnym mistrzem Fight Exclusive Night, jednak jego drogi z organizacją najwyraźniej przebiegają od jakiegoś czasu zupełnie innymi ścieżkami. Wydawało się, że sobotnia gala w Szczecinie może być dobrą okazją do przegadania i wyprostowania spraw, niestety różnice poglądów na aktualne sprawy były silniejsze. W rozmowie z MMAnews „Double Champ” skomentował:

Zamiast zadzwonić do mnie, dostałem jedynie smsa z zaproszeniem na FEN 27. Zamietli ten temat pod dywan, a ja nie zamierzam milczeć w tej sprawie, bo wciąż czuję się urażony wypowiedzią Prezesa Pawła Jóźwiaka. Zostałem zaproszony na Wotore w tym samym dniu i w takim razie z zaproszenia skorzystam.

Nie czekając na jego oficjalny wybór kolejnego przystanku (red. jeżeli będzie inny), fighterski świat cały czas zastanawia się, gdzie zobaczymy Andrzeja w najbliższym czasie bo jak wiemy, jego umowa z FEN dobiega końca:

Mój kontrakt wygasa w marcu, a w tej chwili mam przed sobą na stole cztery nowe propozycje. Rozmawiamy, jeszcze nie postanowiłem.

Z pozytywnych aspektów, Grzebyk był w sobotę na gali K-1 w Gorlicach, gdzie wylicytował bokserskie rękawice Mariusza Wacha i na tym nie koniec jego przygody z popularnym bokserem:

Na gali byłem zupełnie przez przypadek, bo sponsorem tej gali był także mój sponsor. Rękawice wylicytowałem za kwotę 6000 złotych i bardzo się cieszę, że mogłem wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Teraz czeka mnie jeszcze sparring bokserski z Wachem, ale taki w formie lekcji, nie do urwania głowy. Myślę, że to będzie fajna inicjatywa i dobra lekcja dla mnie.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jewgieni
Jewgieni
2 lat temu

Też se chyba tak klatę wydziaram

Janek
Janek
2 lat temu

Widzialem walki grzebyka I moze pasy ma ale czy jest mistrzem. Lepiej zeby dobrze wybral kolejnego pracodawce bo moim I tylko moim zdaniem przygoda w UFC bylaby bardzo krotka a pozniej to tylko watore itp.

WM
WM
2 lat temu

Artur G. pseudonim wg mediów: gwóźdź z Poznania (obecnie z Wrocławia) jest menadżerem Grzebyka, ale zarówno i Bartosińskiego, któremu podsunął pomysł na zbiórkę na zrzutce. Teraz psioczy na FEN w sprawie Bartosińskiego, a jeszcze niedawno prosił ich danie szansy młodemu. Jóźwiak, dobra rada – uważaj na tego nawróconego menadżera.

NajMMAn
NajMMAn
Reply to  WM
2 lat temu

Artkoks wszystkich swoich pcha do ksw

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x