Irokez typuje FEN 27: Vogt, Trytek, Sudolski, Gniadek, Parcheta, Romanowski, Lubońska, Kornilov, Janusz i Rębecki

08 styczeń 2020
5

Jednym z ostatnich wątków ubiegłotygodniowej wizyty w BT Gym, było dodatkowe typowanie FEN 27 z Maciejem Jewtuszko, który ostatnio siedzi w temacie bukhmaerki. Naturalnie, będąc od środka teamu Berserkerów widział na co stać jego kolegów na macie treningowej i w dużej mierze na pewno miało wpływ na wynik jego typowania gali w Szczecinie. Niemniej jednak warto posłuchać, co Irokez miał do powiedzenia, a być może kilku „Insiderów” podchwyci cenne informacje jakie nam przekazał:

Samuel Vogt vs Jacek Jędraszczyk
Samek jest potworem, który od jakiegoś czasu się u nas narodził. Teraz jego kariera będzie szła w górę i będą z niego pociechy. Gdybym miał stawiać pieniądze, to postawiłbym własnie na niego, bo to jest potwór, który się zrobił kompletny. Na początku kariery mało walk, praca, a teraz poświęcił swoje życie dla MMA i widać tego efekty. Bierze od nas rady i wydaje mi się, że to będzie jego walka. 2 runda, TKO.

Patryk Trytek vs Damian Joniak
Patryk fenomenalnie się rusza jeżeli chodzi o stójkę. Nieszablonowe techniki i wydaje mi się, że będzie bardzo niewygodny. Stawiam na KO w 1 rundzie. On jest bardzo silny i duży na tę wagę, bo sporo tnie. Pierwsza runda, pierwsze dwie lub trze minuty. On się szybko rozkręca i zrobi to na pełnej w pierwszej rundzie.

Łukasz Sudolski vs Michał Gutowski
Łukasz jest taką naszą perełką i moim zdaniem będzie drugim Tomaszem Narkunem w tej dywizji wagowej. Rozwija się super i Gutek będzie dla niego sprawdzianem. Gutka nie można skreślać, bo jego ciosy ważą. Wyzwanie nie tylko sportowe, ale i psychiczne, bo to Gutek i z Gutkiem każdy Berserker chce wygrać. Taka cicha wojna można powiedzieć. Kilka walk w życiu wygrał z niezłymi fighterami, jednak stawiam na Łukasza i to będzie bardziej poddanie w parterze. Początek 3 rundy lub koniec 2-giej.

Kamil Gniadek vs Michał Balcerczak
Nie znam przeciwnika Gniadka, ale wiem czym dysponuje Kamil. To będzie tak jakby wrzucić kurczaka do lwa i nie wiem nawet jak to określić. Kamilowi ta walka nic nie da, ale jest dobra na odbudowę po ostatnich ekscesach, a jest materiałem na mistrza. Moim zdaniem Kamil wcześniej czy później będzie miał jakiś pas, a jego przeciwnik nie ma szans. Stawiam rękę, że Balcerczak w żadnej płaszczyźnie niczego mu nie zrobi. 1 runda, dosłownie kilka minut, zależy czy Kamil będzie chciał to zrobić na szybko, bo niczego innego tam nie widzę

Marcin Parcheta vs Gor Harutjunjan
Marcin to legenda szczecińskich sportów walki i taka przerwa to może być dla niego ciężar. Jednak on będzie chciał pokazać przed swoją publicznością, że muay thai w Polsce i Szczecinie istnieje. Zademonstruje super formę, bo jeździ po najlepszych gymach. To jest mój dobry kolega i nie jestem obiektywny, ale wydaje mi się, że wygra to na punkty po ciężkiej walce, bo w K-1 jest ciężej ubić przeciwnika tym bardziej, że tam często jest mocno wyrównany poziom.

Sebastian Romanowski vs Vilson Junior (przed zmianą na Diasa)
Nie oglądałem walk przeciwnika Sebastiana, który samemu wraca po ciężkiej kontuzji. Na pewno będzie chciał się pokazać z bardzo dobrej strony. Pamiętajmy jednak, że te niższe kategorie są bardzo mocne i wyrównane, a Sebastian też zawsze bierze mocnych rywali i z mocnymi go zestawiają. Daję tak 60% do 40% na korzyść Sebastiana, także jednogłośna decyzja właśnie dla niego.

Katarzyna Lubońska vs Eva Durthe
Kobiecego MMA tak bardzo nie śledzę, choć znam nasze zawodniczki, ale ich rywalek nie śledzę. Sercem jestem za Katarzyną i mam nadzieję, że wygra.

Marcin Sianos vs Kiril Kornilov
Wszystko zależy od tego jak pójdzie Sianos, bo jest trochę nieobliczalnym zawodnikiem. Potrafi się nagle rzucić i trafić, ma czym uderzyć. Tamten za to jest poukładany. Sianos jest ponadto bardzo duży na tę wagę, bo zawsze łapie się na górną granicę wagi ciężkiej. Będzie ciężko i wydaje mi się, że poukładanie może zaważyć i Kornilov może to unieść na punkty, lub trafić w brodę, bo Marcin jest trochę dziurawy w stójce i nie wiem czy jeszcze się podszkolił. Wydaje mi się, że jego przeciwnik ma większe szanse w stójce. Wolałbym, żeby wygrał Marcin, ale rozum podpowiada mi inaczej.

Wojciech Janusz vs Adam Kowalski
To jest test a kilka takich już Kulka miał w swoim życiu. Naprawdę będzie ciężki orzech dla niego do zgryzienia. Miał test z Wójcikiem, z Oleksiejczukiem (red. i przegrał). Widzę, że Wojtek teraz ładnie się prowadzi, wszystko stawia pod sport. Widzę jak trenuje i wiem jak się poświęca, dlatego to jest jego czas i stawiam, że uniesie to na punkty.

Mateusz Rębecki vs Magomed Magomedov
Nie do końca śledziłem walki Magomedova, a jedynie jego rekord. To jednak jak Chińczyk rozwinął się przez ostatnie 3 lata, to wydaje mi się, że on jest na takim etapie kariery, że może rywalizować z najlepszymi na świecie. Może spokojnie bić się z czołówką światową TOP 20 i nie będzie na ich tle wyglądał jak No Name, bo potrafi każdemu zepsuć sporo krwi. A jego zapasy, dociskanie przy klatce są niesamowite jak u Michała Materli, bo jak złapie to nie da się ruszyć. Wydaje mi się, że na punkty zajedzie przeciwnika, albo TKO w 3 rundzie.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
moon
moon
2 lat temu

Widze ze Irokez jako przedtawiciel służb mundurowych (strażak) moze trenować w BT. Czy policjant też może?

Zacaro
Zacaro
Reply to  moon
2 lat temu

Nie, chyba że regularnie odwiedzasz komendę w roli informatora😉

moon
moon
Reply to  Zacaro
2 lat temu

W środowisku jest tylu informatorów że ja jako zwykły żuczek nie musze 😉

Zacaro
Zacaro
2 lat temu

Cali berserkerzy. Mistrzowie świata w swoim gronie. Pozniej przychodzi weryfikacja i standard. Wrócę silniejszy 😂

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x