KSW 53: Przemysław Mysiala chętnie da Erslanowi poczuć smak pierwszej przegranej

25 styczeń 2020
2
KSW 53: Przemysław Mysiala chętnie da Erslanowi poczuć smak pierwszej przegranej
foto.: facebook.com

Do momentu poddania Przemysław Mysiala radził sobie bardzo dobrze w starciu z obecnym mistrzem półciężkiej w KSW, ale na tym właśnie polega kunszt stylu Tomasza Narkuna, który prowadzi swoje walki do ostatniej sekundy. Nie bacząc na przeszkody po drodze, „Polski Niedźwiedź” zamierza zrewanżować się za poprzedni wynik a wspinaczkę na należne mu miejsce rozpocznie od dania przykładu Ivanowi Erslanowi, z którym zmierzy się 21 marca w Łodzi:

Lubię przerywać ludziom ich serie wygranych, a już mi się to zdarzyło wcześniej. Widziałem w internecie nastroje wśród kibiców, jako że Ivan rozwali mnie nie wiadomo jak mocno, no ale zobaczymy.

CV dotychczasowych rywali Chorwata może nie wygląda jeszcze nazbyt imponująco, ale nie da się ukryć, że Erslan ma wszelkie umiejętności, by kończyć pojedynki w dużym stylu. Mysiala jest świadomy atutów swojego przeciwnika:

Ivan jest na pewno bardzo dynamiczny i na to trzeba uważać, umiejętnie skracając dystans i robiąc swoje. Jestem w stanie go zamęczyć i skończyć przed czasem. Kibice po prostu podpalili się nim i jego ostatnimi nokautami, ale na takiej głębokiej wodzie jak będzie ze mną, to jeszcze nie był. Jestem zadowolony bo wreszcie zawalczę u siebie, z rywalem zza granicy, bo w Anglii nie raz mierzyłem się z Anglikiem, a tu kibice będą za mną. Trzeba trenować, przygotować się i robić swoje.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zawodnik32
Zawodnik32
2 lat temu

Rozwali.

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x