Maciej Jewtuszko stoczy pożegnalną walkę na przyszłorocznym FEN w Szczecinie

04 styczeń 2020
0

Zmierzający powoli w stronę zachodzącego słońca Maciej Jewtuszko w rozmowie na temat nowo utworzonego BT Gym w Szczecinie, które teraz wyniesie treningi w Szczecinie na zupełnie nowy poziom:

Łezka się w oku zakręciła. Co prawda 20 lat za późno dla mnie, ale teraz będę częściej tutaj w innej roli, czyli bardziej jako trener.

Tak. Nowe cele, gdzie pierwszy to wyleczyć się w 100%, a drugi to wyszkolić kilku fajnych chłopaków, którzy będą następcami moimi, czy Michała. Także jest trochę fajnych celów. Nowy klub jest bardziej dla takich przysłowiowych Januszy, czyli dla wszystkich. Wiadomo, że grupy Pro będą nadal dla zawodników, ale poza tym celujemy też do zwykłych osób. To jest duże osiedle, sporo mieszkańców, którzy będą mogli poćwiczyć z zawodnikami i nie tylko zawodnikami. Fighterzy będą dla nich prowadzili zajęcia. BT Gym jest pod komercję. Siłownia, mata, a Berserkers Team to jest klub.

Jeszcze niedawno na włosku stała jego decyzja o ewentualnym pojedynku na FEN 27, jednak biorąc pod uwagę jego uraz więzadeł z poprzedniego starcia, ostatecznie górę wziął zdrowy rozsądek:

Jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa w MMA, bo stoczę jeszcze jakąś jedną pożegnalną walkę. Ale teraz będę szedł bardziej w stronę trenerki, pomagał przygotowywać się kolegom, jakieś tarcze i porady.

Przełożymy to (walkę) w czasie, bo prawdopodobnie za rok też będzie tutaj gala FEN. Myślałem, że zdołam wyleczyć tę nogę i będę miał 2 miesiące na przygotowania. Jednak po 2-3 tygodniach widzę, że robię wszystko za bardzo asekuracyjnie. Dzisiaj zrobiłem pierwszy, parterowy trening, więc to wszystko idzie w dobrą stronę. Więzadła krzyżowe to jest jednak poważna sprawa i na 6 miesięcy trzeba odpuścić, a ten minie dopiero wtedy, kiedy będzie FEN. Planowany powrót na pewno w tym roku i zobaczymy czy stoczę pożegnalny pojedynek, bo będę chciał coś jeszcze zrobić w Szczecinie. Bo tak mówili o kolejnej gali (w kontekście 2021).

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x