Michał Materla na otwarciu BT Gym: „To połączenie naszych doświadczeń z całego świata.”

04 Styczeń 2020
7

Michał Materla podczas porannego treningu w nowo otwartym BT Gym należącym do szczecińskich Berserkerów, który rozmachem przypomina kluby sportowe na zachodzie. Sukces ten zdecydowanie po części należy do każdego z trenujących tym bardziej, że trzeba było czekać naprawdę wiele lat na jego zrealizowanie:

Myślę, że BT Gym jest konsekwencją wszystkich zawodników, a ja jedynie akurat taką osobą, która ma szansę być rozpoznaną przez szerszą publiczność z racji faktu, że walczę dla KSW. Nie jest to więc wyłącznie sukces trenera Bagińskiego, czy mojego, lecz nas wszystkich. Oczywiście dzięki Bagiemu, który nas zaszczepił i pokazał jaką drogą iść, żeby osiągnąć w życiu sukces sportowy.

(Zastosowane nowoczesne rozwiązania to) Na pewno jest wypadkowa moich wyjazdów, czyli tego doświadczenia, które zbieraliśmy po całym świecie. Udało się stworzyć taki obiekt w jakim sami najbardziej chcielibyśmy trenować. Przenieśliśmy część rzeczy, które nam się podobały gdzieś indziej. Oczywiście to nie udałoby się, gdyby nie nasz klubowy filantrop Gregory, bo bez niego by tego nie było.

Korzystając z okazji, zapytaliśmy czemu nie doszła do skutku zapowiedziana walka na KSW 52 w Gliwicach. Powód bardzo prozaiczny:

Nie zawalczyłem, bo mnie nie chcieli. Czekam na odpowiedź (w sprawie kolejnej walki). Nie ma w tym drugiego dna. Zapowiadałem, że chcę walczyć i byłem przekonany, że to nastąpi. Jednak w ogólnym rozrachunku powiedzieli, że nie ma tam dla mnie miejsca.

Skoro o gali w Gliwicach mowa, to ciężko było uniknąć analizy najważniejszego starcia Mameda Khalidova i Scotta Askhama:

Oglądałem tę walkę i jak wiele osób byłem pod wrażeniem taktyki jaką przyjął Askham i to jak dobrze unikał otrzymywania kopnięć oraz akcji w parterze, bo Mamed ma je naprawdę fenomenalną i konsekwencji z jaką Anglik ją realizował. Zupełnie inaczej niż wszyscy się spodziewali.

A kiedy zobaczymy samego Michała ponownie w okrągłej klatce?

(Marzec i KSW 52 wydają się idealne) No, chyba tak.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
KalbarW.MrozowskiZacaromooneryk1 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
eryk1
Gość
eryk1
Offline

pierwszy co cipka tyral i ponizal teraz komentuje wywiad co za smietniki bez honoru tu przesiaduja. ps pozdro Michal Mistrzu 😉

Zacaro
Gość
Zacaro
Offline

Co tu się ostatnio na tym forum odjaniepawla? Strach cokolwiek skomentować bo zaraz wylezie jakiś z epitetami?

Kalbar
Gość
Kalbar
Offline

Ewidentnie jakaś nagonka lub nadal jeden i ten sam człowiek 😂

moon
Gość
moon
Offline

O kim piszesz? Mylisz chyba ponizanie z wyrażanie swojego zdania.

moon
Gość
moon
Offline

Fajnie by było wykorzystać doświadczenie różnych zawodników z całego świata i z Polski i stworzyć fajny klub bez układów ukladzikow i wtedy może coś z tego fajnego wyjdzie. Poczekamy zobaczymy.

Zacaro
Gość
Zacaro
Offline

Podziały jakie były tak dalej są. Tylko lokalizacja się zmienila