Niedzielski vs Schmitz w eliminatorze do pasa wagi lekkiej na Babilon MMA 12

28 Styczeń 2020
0
Niedzielski vs Schmitz w eliminatorze do pasa wagi lekkiej na Babilon MMA 12

Trzy zwycięstwa w organizacji Tomasza Babilońskiego, plus jeszcze jedno na Babilon MMA 12 powinno wystarczyć dla Piotra Niedzielskiego (14-4), by wreszcie sięgnąć po najwyższe laury. Już w kolejny piątek poznański fighter spróbuje sił w starciu Marcosem Viniciusem Schmitzem (16-6) i jeżeli mu się uda, wówczas Polak ma otwartą drogę do mistrzostwa w 70 kg:

To ostatni krok na drodze po pas organizacji Tomasza Babilońskiego. Rozmawiałem z właścicielem federacji Tomaszem Babilońskim i myślę, że walka z noszącym przydomek „Alemao” – czyli „Niemiec” – Schmitzem, będzie ostatnim krokiem na drodze po pas organizacji Babilon MMA. Jestem na to gotowy i czekam na sygnał. Na pewno stanę do walki!

Marcos na pewno jest bardziej doświadczony od Silvy, ale czy lepszy? To się okaże w oktagonie, choć oczywiście spodziewam się, że będzie to mocny rywal. Cieszę się, że poprzeczka idzie cały czas do góry. Chcę się bić z jak najlepszymi zawodnikami.

Alemao Schmitz wygląda na silnego gościa, ale ja będę od niego silniejszy, szybszy i sprytniejszy. Z pewnością jest innym typem przeciwnika, porównując go do rodaka Silvy. Wydaje mi się, że Marcos dąży znacznie mocniej do zapasów. 7 lutego w Łomży będę przygotowany na każdy scenariusz.

Gotowość na każdy scenariusz będzie wymagana, bo przebieg niektórych walk Brazylijczyka faktycznie potwierdza, że 16 rywali nie poradziło sobie z pytaniami jakie im zadawał. Zobaczymy więc czy 7 lutego w Łomży Piotr pojawi się z odpowiednim zestawem odpowiedzi.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x