Okniński złożył pozew wzajemny wobec Martina Lewandowskiego: „Nie zamierzam bronić się z pozycji leżącego.”

09 Styczeń 2020
11
Okniński złożył pozew wzajemny wobec Martina Lewandowskiego: „Nie zamierzam bronić się z pozycji leżącego.”
foto.: facebook.com

Wygląda na to, że tak jak w 2019 wszystkiego było dużo i szybko, tak 2020 Mirosława Oknińskiego może być jeszcze większy, szybszy a na pewno głośniejszy od poprzedniego. W najnowszym wywiadzie, którego stołeczny trener udzielił dla portalu fightsport.pl, usłyszeliśmy informację zwrotną w odniesieniu do newsa na łamach naszego portalu dotyczącego pozwu od Martina Lewandowskiego, który sądownie chciał dochodzić swoich spraw wobec wspomnianego Oknińskiego. Ten skorzystał ze swojej szansy i wniósł tak zwany pozew wzajemny uważając, że również ma w tym układzie roszczenia wobec współorganizatora KSW. W krótkiej rozmowie telefonicznej poprosiliśmy o rozwinięcie tematu:

Zrobiłem to co muszę i złożyłem pozew w obronie, zwyczajnie nie mając wyjścia. Tak naprawdę to bez sensu, że do pozwu wobec mnie w ogóle doszło, jednak nie zamierzałem się bronić z pozycji leżącego i postanowiłem kontratakować. Nie znoszę przegrywać, więc nawet gdy się przewracam to myślę, jak odbić piłeczkę gdy tylko wstanę na nogi. Jednocześnie nie jestem też ślepo zaciekły i nie jest tak, że nienawidzę drugiej strony, a wręcz mogę się z nim pogodzić a po wszystkim podać Martinowi rękę. Nie robienie niczego z mojej strony oznaczałoby, że musiałbym go przepraszać. Sąd już żądania finansowe Lewandowskiego odrzucił i jednocześnie zwrócił mi uwagę, abym nie obrażał Martina. To jednak zaskakujące jak „sztywny” Lewandowski najpierw publicznie mówi, że chce pobić Mateusza Gamrota, wyzywa go od dupków, a Oknińskiego sam później pozwał do Sądu. Wobec tego Gamrot również powinien go pozwać i to byłoby fair.

Znając sytuację zapchanych Sądów, tym bardziej w obliczu ilości miałkich pozwów tego typu, pozostaje jedynie czekać na rozwój sytuacji, gdzie rozwiązanie całego sporu poznamy prawdopodobnie dopiero za kilka miesięcy. Poinformujemy Was jednak o jego rozwoju.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
5 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
eddWoyekW.Mrozowskibossmoon Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
edd
Gość
edd
Offline

Mirek oddaj pieniądze zawodnikom nie wykręcaj się chorobą bo długi masz z przed wielu lat przekrętasie

boss
Gość
boss
Offline

W tej walce zdecydowanie kibicuje Mirkowi i licze ze kelner gleboko siegnie do kieszeni

Woyek
Gość
Woyek
Offline

Wojtek,
Ty już raz narobiłeś zamieszania. KSW to produkt premium. Masz zakaz wchodzenia na gale to i zakaz pisania Ci zorganizować trzeba.

aa
Gość
aa
Offline

Za kilka miesięcy, a może i kilka lat. Wolne (bardzo) sądy!

Zoe
Gość
Zoe
Offline

Mądra głowa tak czy siak , kasę weźmie a pan Lewandowski przegra.

boohmacher
Gość
boohmacher
Offline

Mysle ze trener jest na przegranej pozycji. Martin napewno konsultowel zlozenie pozwu z jakas madra glowa i gdyby nie mial 99% pewnosci ze zostanie to rozstrzygniete na jego korzysc to by sobie nie zawracal tym glowy.

Lukas
Gość
Lukas
Offline

Jeśli adwokat bierze z góry przegrana sprawę może być pociągnięty do odpowiedzialności wśród swoich za działanie na rzecz niekorzyść klienta gdyż on jako specjalista wie czy warto się sadzic czy nie więc oni z góry przegranych nie biorą dla pieniędzy bo to działa na ich niekorzyść

moon
Gość
moon
Offline

Kolego nie masz kompletnie racji. Adwokat moze wziąć każdą sprawę nawet jak wie ze bedzie przegrana. Od jego „zwinnosci” bowiem zaezy ile klient dostanie w czapkę. Przypomnij sobie tą kurwę z Sosnowca co zabila swoje dziecko ( Madzia to dziecko chyba miało na imie). Miała adwokata i gosc wiedzial ze jest sprawa przegrana. Co innego jest działać na niekorzyść klienta, wtedy to inna sprawa.

NajMMAn
Gość
NajMMAn
Offline

Kelner w strachu