Okniński złożył pozew wzajemny wobec Martina Lewandowskiego: „Nie zamierzam bronić się z pozycji leżącego.”

09 styczeń 2020
11
Okniński złożył pozew wzajemny wobec Martina Lewandowskiego: „Nie zamierzam bronić się z pozycji leżącego.”
foto.: facebook.com

Wygląda na to, że tak jak w 2019 wszystkiego było dużo i szybko, tak 2020 Mirosława Oknińskiego może być jeszcze większy, szybszy a na pewno głośniejszy od poprzedniego. W najnowszym wywiadzie, którego stołeczny trener udzielił dla portalu fightsport.pl, usłyszeliśmy informację zwrotną w odniesieniu do newsa na łamach naszego portalu dotyczącego pozwu od Martina Lewandowskiego, który sądownie chciał dochodzić swoich spraw wobec wspomnianego Oknińskiego. Ten skorzystał ze swojej szansy i wniósł tak zwany pozew wzajemny uważając, że również ma w tym układzie roszczenia wobec współorganizatora KSW. W krótkiej rozmowie telefonicznej poprosiliśmy o rozwinięcie tematu:

Zrobiłem to co muszę i złożyłem pozew w obronie, zwyczajnie nie mając wyjścia. Tak naprawdę to bez sensu, że do pozwu wobec mnie w ogóle doszło, jednak nie zamierzałem się bronić z pozycji leżącego i postanowiłem kontratakować. Nie znoszę przegrywać, więc nawet gdy się przewracam to myślę, jak odbić piłeczkę gdy tylko wstanę na nogi. Jednocześnie nie jestem też ślepo zaciekły i nie jest tak, że nienawidzę drugiej strony, a wręcz mogę się z nim pogodzić a po wszystkim podać Martinowi rękę. Nie robienie niczego z mojej strony oznaczałoby, że musiałbym go przepraszać. Sąd już żądania finansowe Lewandowskiego odrzucił i jednocześnie zwrócił mi uwagę, abym nie obrażał Martina. To jednak zaskakujące jak „sztywny” Lewandowski najpierw publicznie mówi, że chce pobić Mateusza Gamrota, wyzywa go od dupków, a Oknińskiego sam później pozwał do Sądu. Wobec tego Gamrot również powinien go pozwać i to byłoby fair.

Znając sytuację zapchanych Sądów, tym bardziej w obliczu ilości miałkich pozwów tego typu, pozostaje jedynie czekać na rozwój sytuacji, gdzie rozwiązanie całego sporu poznamy prawdopodobnie dopiero za kilka miesięcy. Poinformujemy Was jednak o jego rozwoju.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
11 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
edd
edd
2 lat temu

Mirek oddaj pieniądze zawodnikom nie wykręcaj się chorobą bo długi masz z przed wielu lat przekrętasie

boss
boss
2 lat temu

W tej walce zdecydowanie kibicuje Mirkowi i licze ze kelner gleboko siegnie do kieszeni

Woyek
Woyek
Reply to  Redakcja MMAnews.pl
2 lat temu

Wojtek,
Ty już raz narobiłeś zamieszania. KSW to produkt premium. Masz zakaz wchodzenia na gale to i zakaz pisania Ci zorganizować trzeba.

aa
aa
2 lat temu

Za kilka miesięcy, a może i kilka lat. Wolne (bardzo) sądy!

Zoe
Zoe
2 lat temu

Mądra głowa tak czy siak , kasę weźmie a pan Lewandowski przegra.

boohmacher
boohmacher
2 lat temu

Mysle ze trener jest na przegranej pozycji. Martin napewno konsultowel zlozenie pozwu z jakas madra glowa i gdyby nie mial 99% pewnosci ze zostanie to rozstrzygniete na jego korzysc to by sobie nie zawracal tym glowy.

NajMMAn
NajMMAn
Reply to  Redakcja MMAnews.pl
2 lat temu

Kelner w strachu

Lukas
Lukas
Reply to  Redakcja MMAnews.pl
2 lat temu

Jeśli adwokat bierze z góry przegrana sprawę może być pociągnięty do odpowiedzialności wśród swoich za działanie na rzecz niekorzyść klienta gdyż on jako specjalista wie czy warto się sadzic czy nie więc oni z góry przegranych nie biorą dla pieniędzy bo to działa na ich niekorzyść

moon
moon
Reply to  Lukas
2 lat temu

Kolego nie masz kompletnie racji. Adwokat moze wziąć każdą sprawę nawet jak wie ze bedzie przegrana. Od jego „zwinnosci” bowiem zaezy ile klient dostanie w czapkę. Przypomnij sobie tą kurwę z Sosnowca co zabila swoje dziecko ( Madzia to dziecko chyba miało na imie). Miała adwokata i gosc wiedzial ze jest sprawa przegrana. Co innego jest działać na niekorzyść klienta, wtedy to inna sprawa.

11
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x