Paweł Jóźwiak zachwycony szczecińską FEN 27: „Czuję się spełniony!”

19 styczeń 2020
1

Rozemocjonowany galą FEN 27 Paweł Jóźwiak miał momentami drobne problemy z właściwym uchwyceniem słów, żeby opisać to co czuje jako promotor po udanym spektaklu w szczecińskiej Netto Arena:

Żeby chyba nie odpłynąć, to muszę najpierw wziąć głęboki oddech, policzyć do 10 i dopiero wtedy zacząć coś mówić. A tak naprawdę „It was amazing”, było super. Aż na moment cofnąłem się do FEN 11 na Torwarze, czyli 16 temu, gdzie była pełna hala i już myślałem, że to jest ten moment gdy jesteśmy na szczycie, ale jednak po tym przyszły te gorsze gale. Teraz jest już 27 gala i to jest pierwsza w 2020, gdzie liczę że każda kolejna będzie coraz lepsza i że to jest właściwe miejsce na które sobie zapracowaliśmy. Promotor nie może marzyć o niczym lepszym niż wyprzedany obiekt do samego końca, plus wspaniałe walki. Pierwszy raz kibice zostali do samego końca i nie wychodzili po walkach swoich ulubieńców. Jako promotor dzisiaj czuję się zadowolony i spełniony.

To gdzie obecnie jesteśmy, zawdzięczamy ciężkiej pracy. W życiu pewna jest tylko śmierć i podatki, a my dołożymy wszelkich starań, żeby nikogo nie zawieźć i żeby w Lublinie było podobnie.

Więcej o konkretnych pojedynkach w wywiadzie powyżej.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jarus
Jarus
2 lat temu

Paweł najlepsza Gala pod każdym względem czekam na następne też takie Pozd

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x