Piotr Przepiórka spróbuje sił w starciu z Marcinem Zembalą na Babilon MMA 12

14 styczeń 2020
0
Piotr Przepiórka spróbuje sił w starciu z Marcinem Zembalą na Babilon MMA 12

Nie udało się w grudniu, ale karty mogą odwrócić się na korzyść Piotra Przepiórki (3-4) już 7 lutego w Łomży. Reprezentujący barwy Cross Fight Radom „Pepic”, spróbuje tym razem sił w starciu z debiutującym w organizacji Tomasza Babilońskiego Marcinem Zembalą (3-3), który aktualnie jest po wygranej w Międzychodzie:

Moja kariera profesjonalna jest trochę dziwna. Walczę zawodowo od 3 lat, a mam tylko 6 walk. W grudniu doszło do tego, że rywal wycofał się na 2 godziny przed walką. A co do wyników, nakładałem na siebie zbyt dużą presję, co działało w drugą stronę. Paradoksalnie, moja jedyna wygrana odniesiona nie przed czasem, z Robertem Hołotą, jest moją ulubioną walką wśród profesjonalistów. Czułem się tak jak za czasów amatorskich, to była wielka radość z walki. Od 3 lat czekam na swoją szansę pokazania się w większej organizacji po nieudanym debiucie w Cage Warriors, a możliwość bicia się dla tak dużej federacji jak Babilon MMA naprawdę mnie jara.

Ostatnio Przepiórka przegrał jednogłośnie, ale jak na byłego Mistrza Polski w zapasach ma silną wolę poprawy i niefortunny rezultat z Łukaszem Rajewskim na pewno nie odwiedzie go od celu:

Mimo porażki jestem zadowolony z występu przeciwko Rajewskiemu. Od wielu osób słyszałem, że to była najlepsza walka na radomskiej gali. Poprzeczkę miałem postawioną wysoko i faktycznie było ciężko.

Nadal trenuję przekrojowo, jedynie końcówka będzie inna, gdyż limit kategorii jest 5 kilo wyżej – dodał zawodnik, który wcześniej rywalizował w wadze lekkiej, a teraz wystąpi w półśredniej.

Bilety na galę Babilon MMA 12 są dostępne w serwisie www.eventim.pl. Transmisja na kanałach sportowych Polsatu.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x