Poniedziałek, Stanek i Hodor na kwietniowej Silesian MMA Challenge 3

25 styczeń 2020
0
Poniedziałek, Stanek i Hodor na kwietniowej Silesian MMA Challenge 3
foto.: silesian mma challenge

Z jakiegoś powodu Mysłowice stają się głównym miastem gospodarzem gal MMA na Śląsku i pewnie dlatego trzecia edycja zawita ponownie właśnie tam z nieco nietypową datą, bo w niedzielę 26 kwietnia. Na karcie wstępnie są już ciekawe nazwiska, więc warto pomyśleć o wcześniejszym zarezerwowaniu biletów.

Najważniejszym uczestnikiem będzie Piotr Poniedziałek (6-2), który we wrześniu walczył i zwyciężył na drugiej edycji, wracając tym samym z Holendrem Melvinem van Suijdamem. Jego obecność zaskakuje najbardziej, ponieważ wynika z niej, że zawodnik ten świadomie rozważył za i przeciw udziału w nadchodzącym reality show KSW, tym samym wypisując się z naszej listy 15 potencjalnych uczestników. Wcześniej uczynił to również Tymoteusz Łopaczyk, a więc pozostało 13.

Wracając do gali, w karcie walk zobaczymy także Łukasza Stanka (6-5), który również miał swoje polsko holenderskie zwycięstwo na poprzedniej edycji i tak samo jak Piotr, wrócił tym samym na właściwe tory.

Ostatnim na liście jest jego klubowy kolega z MMATadores Katowice Daniel Hodor (5-1), który aktualnie dzierży ciąg czterech wygranych z rzędu. Wszystkie zdobyte zwycięstwa zaliczył w 1 lub 2 rundzie, głównie przez poddania.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x