Szymuszowski skrzyżuje rękawice z Odzimkowskim na KSW 53 w Łodzi

22 styczeń 2020
2
Szymuszowski skrzyżuje rękawice z Odzimkowskim na KSW 53 w Łodzi

Trzeba przyznać, że wyjątkowo ciężko oglądało się Kamila Szymuszowskiego (17-6) w niezdrowej dla niego kategorii 70 kilogramów, na szczęście ten etap jest już za reprezentantem łódzkiego Sharks Top Team. 21 marca zawalczy bowiem z Albertem Odzimkowskim (11-4) w kategorii 77 kg i będzie próbował zatrzeć złe wrażenie jakie pozostawił wśród kibiców KSW tym bardziej, że zmierzy się przed własną publicznością.

Szymuszowski był w pewnym momencie bardzo blisko pasa, jednak najwyraźniej nastąpił organizatorom na odcisk domagając się walki o mistrzowski tytuł (red. WTF?), którzy nie dostrzegli jego potencjału. Zamiast docenić wysiłek Kamila, ci pogrozili mu palcem żeby zwolnił obroty i zwolnił. Zszedł do wagi lekkiej, gdzie w 77 kg i tak już miał fenomenalne warunki, przegrał dwukrotnie i jeszcze odniósł kontuzję. Na szczęście w maju zeszłego roku udało mu się odbić wygraną poza organizacją i teraz wraca na należne mu miejsce.

Mniej szczęścia ostatnio miał „Złoty” Odzimkowski. Radomianin przegrał swój debiut KSW w powrocie do czynnych startów po bardzo ciężkim okresie w życiu prywatnym. Niestety Michał Michalski okazał się tego dnia lepszy, jednak Odzimkowski nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Tomaso
Tomaso
2 lat temu

Jestem bardzo ciekawy co zaprezentuje Kamil, dobrze że wraca do 77, na prawdę 70 dla niego to była jakaś pomyłka.

Ogólnie od walki z Gracjanem zmienił trenera i styl walki, o ile przed tem prezentował bardzo nudny styl walki to był mega skuteczny w tym co robił.

Kalbar
Kalbar
2 lat temu

Ciężka w sumie do wytypowanie walka. Kciuki za złotym

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x