Tymoteusz Łopaczyk zrezygnował z reality show KSW, na rzecz ambitnych planów w FEN

22 styczeń 2020
2

Tymoteusz Łopaczyk (7-1) nie tylko jest niezła bestią w oktagonie, ale okazuje się również ciekawą postacią dla telewizji, choć ze zmiennym dla niego szczęściem. Najpierw wziął udział w programie „Best of the Best” na TVP Sport, który nie dotrwał do końca, a później miał zakusy na „Only One” produkcji Polsat & KSW, jednak z tego kierunku zrezygnował twierdząc, że wciąż ma coś do udowodnienia w FEN:

Best of the Best przekładali termin, żeby ostatecznie odwołali program. Szkoda, bo włożyłem dużo pracy w przygotowania do turnieju i miał być to mój 5-ty start w 2019. Jeżeli chodzi o drugi program, to jestem od niedawna w nowej grupie managerskiej Shocker MMA Solution i stwierdziliśmy jednak, że pójdziemy w innym kierunki i mamy inne plany związane z Fight Exclusive Night. Tym bardziej, że mamy jeszcze inne rzeczy do zrobienia tutaj. Kontrakt obowiązuje dalej, ale resztę zachowam dla siebie.

Wiadomość na pewno ucieszyła Pawła Jóźwiaka, który z pewnością również ma zarezerwowane najbliższe miesiące dla Tymoteusza, który jest poważną siłą w dywizji 77 kg FEN i ma już trzy bardzo mocne zwycięstwa w organizacji. Tym samym, nasza niedawna lista 15 potencjalnych uczestników programu „Only One” została pomniejszona o jedno nazwisko.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jarus
Jarus
1 rok temu

Paweł to już ma wyjebane na Ciebie powrót będzie z Twojej strony bo nie masz wyjścia Ale i tak zrobiłeś z siebie Pajaca (teraz to FEN)

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x