Andrzej Grzebyk: Paweł Jóźwiak szkodzi FEN i powinien zostać odsunięty

03 luty 2020
6
Andrzej Grzebyk: Paweł Jóźwiak szkodzi FEN i powinien zostać odsunięty
foto.: Marcin Cajdler

Kocha, nie kocha, kocha, nie kocha… dokładnie na tym stadium emocji kończy się wyliczanka Andrzeja Grzebyka, którego relacje jako zawodnika, zostały wg niego zakończone z ostatnim pracodawcą. Zupełnie odwrotnie ma się cała sytuacja wg głównodowodzącego FEN Pawła Jóźwiaka, który twierdzi iż reprezentant Tarnowa wciąż ma obowiązujący kontrakt. Sam fighter z kolei podtrzymuje swoją pierwotną wersję potwierdzając w rozmowie z lokalnym portalem supernowosci24.pl, że wspomniany Prezes jest najgorszym co mogło spotkać federację i ewidentnie ściąga statek zwany Fight Exclusive Night na dno:

Kilkukrotnie wyciągałem rękę na zgodę, ale została pogryziona. Dla mnie to zamknięty temat. Marzenia będę spełniał w innej organizacji.

Jeżeli masz u siebie podwójnego mistrza i płacisz mu śmieszne pieniądze, to nie oczekuj, że mistrz będzie z tego zadowolony. Nie czułem się doceniany. Uważam, że zasługiwałem na lepsze traktowania. W FEN-ie spotkałem wielu fantastycznych ludzi, ale jeden człowiek niszczy tę organizację. Jeśli nie zostanie odsunięty, nic się tam nie zmieni.

Mocne słowa i jesteśmy niemal pewni, że na podwójnie mocną salwę powrotną nie będzie trzeba długo czekać, choć wydaje się że Prezes odkrywa znaczenie powiedzenia „Zgoda buduje, niezgoda rujnuje.”

A póki co czekamy na kolejne posunięcie Grzebyka w kontekście miejsca następnej walki. Wszak jeden podwójny mistrz już ostatnio skapitulował w obliczu pozwu sądowego.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
AlojzyBąbel
AlojzyBąbel
2 lat temu

Ja mam nadzieję że pójdzie do ACA tam go zgwałcą i wyląduje w Babilonie gdzie Skiba go przemieli i skończy się wielkie cwaniakowanie słynnego ,, Żan Pola ” z Reski i dalej będzie łamal jakimś chłopaczkom ręce na hetmańskiej

Tj
Tj
2 lat temu

Same gwiozdy w tyn naszym mma, krolowie zycia….. Boshe

ht
ht
2 lat temu

Grzebyk a czy twój manager (były gangster z Poznania) nie szkodzi FEN? Twoja sytuacja, Bartosiński, a i pewnie coś jeszcze ma w rękawie na życzenie kelnera.

Janek
Janek
2 lat temu

Kiedys chyba w ankosie byla taka akcja gdzie trener mowil ze na poczatku masz zawodnikow uczysz ich wszystkiego traktujesz najlepiej jak potrafisz a pozniej Ci zawodnicy staja sie mistrzami I ich oczekiwania rosna chca byc traktowani jak mistrzowie. Mam nadzieje ze trafi do UFC gdzie kazdy bedzie mial go gleboko w dupie i lezka mu sie w oku zakreci jak pomysli o jozwiaku.

Mirko
Mirko
2 lat temu

Popieram Grzebyka, żeby o przeciwniku dowiadywać się w mediach…

Najmun
Najmun
2 lat temu

Prawda

6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x