FEN zdobywa w ACA kolejnego, cennego partnera: „Wymienimy się zawodnikami.”

05 luty 2020
0
FEN zdobywa w ACA kolejnego, cennego partnera: „Wymienimy się zawodnikami.”
foto.: twitter.com

Na przestrzeni funkcjonowania polskiej sceny bywało różnie i przypadek FEN/ACA najwyraxniej to potwierdza. Choć większych zgrzytów nie było, to do „bruderszaftu” też raczej było daleko, ale teraz to się może zmienić bowiem w poniedziałek nastąpiło spotkanie na szczycie pomiędzy Pawłem Jóźwiakiem i reprezentującym czeczeńską organizację w Europie Baysangurem Edelbievem:

Na czym miałaby polegać współpraca? Oczywiście na tym co obie organizacje robią najlepiej, czyli na dostarczaniu kibicom możliwie najlepszych pojedynków, a zawodnikom dodatkowej możliwości rozwoju. W bezpośredniej rozmowie z Prezesem Fight Exclusive Night usłyszeliśmy nieco więcej z kulisów tajemniczego newsa:

Będziemy się wymieniali zawodnikami. Jeżeli oni będą potrzebowali kogoś od nas, to im go wypożyczymy. Jesteśmy jedyną organizacją na świecie z którą ACA w taki sposób będzie współpracowało, gdzie obie strony się na to zgodziły.

ACA to trzecia na świecie i pierwsza w Europie siła w MMA, która tak jak my stawia w pełni na sport.

Podobny plan funkcjonuje już od pewnego czasu na poziomie FEN-u i Babilon MMA, co akurat może być jedynym słusznym kluczem do wyrównania sił z innymi gigantami panującymi na rynku sportów walki.

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x