Grzegorz Siwy o starciu z Milanem Datelinką na Oktagon 16: „Padnie on, albo ja.”

14 luty 2020
0
Grzegorz Siwy o starciu z Milanem Datelinką na Oktagon 16: „Padnie on, albo ja.”
foto.: youtube.com

Na trwającej konferencji prasowej przed jutrzejszą konferencją prasową, padło kilka istotnych faktów dotyczących rodzimych fighterów oraz naszych, polskich. Wśród zaproszonych uczestników, znalazł się Grzegorz Siwy (13-5), który miał już krótki epizod z czesko-słowacką organizacją w 2018 i od pewnego czasu wiadomo, że zawalczy tam ponownie. Tym razem na marcowej edycji w Ostravie, w Czechach, gdzie zmierzy się z Milanem Datelinka (7-4):

Na teraz czekam do momentu walki z Milanem i naprawdę nie mogę się doczekać. Gdy już wygram, będę czekał na kolejne opcje dla mnie… w organizacji OKTAGON oczywiście.

Milan dobrze uderza i lubi walczyć w stójce. Myślę, że nasze starcie zakończy się właśnie w tej płaszczyźnie, padnie on albo ja. Zapasy będą raczej po mojej stronie, więc Milan będzie chciał to rozegrać utrzymując bezpieczny dystans.

Wspomniany Słowak zdecydowaną większość kariery pojedynkował się w federacji OKTAGON. Datelinka jest obecnie na fali trzech zwycięstw z rzędu i ewidentnie jest na formie zwyżkowej. W klatce prezentuje pełen pakiet od uderzeń, przez kopnięcia, aż po poddania, więc jest szczególnie niebezpieczny.

Gala OKTAGON 16 odbędzie się z datą 14 marca!

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x