Jon Jones „ukłuty” przez USADA 42 razy w 2019

04 Luty 2020
5
Jon Jones „ukłuty” przez USADA 42 razy w 2019
foto.: youtube.com

Tytularne „ukłuty” to tylko przenośnia, bowiem testy na obecność dopingu niekoniecznie odbywają się przez pobranie próbki krwi, niemniej Jon Jones zyskał poważny argument swojej niewinności…  na 2019.

Obecny mistrz wagi półciężkiej od początku budził sporo kontrowersji nie tylko sposobem w jaki się prowadzi w życiu prywatnym, ale także na tle zawodowym, gdzie słowo „problem” stało się jego drugim imieniem. A to jego poziom testosteronu przy UFC 182 był niepokojąco nisko, a to okazało się że brał zanieczyszczone „Dick Pills” na potencję. Innym razem w 2017 wykryto u niego steryd anaboliczny Turinabol, który nawet po trzech latach wraca i pulsuje w jego organizmie w ilości pikogramów, przez co USADA musiała nawet zmienić swoją politykę działania. Teraz, wspólnymi siłami pracują nad oczyszczeniem atmosfery, a Jeff Novitzky informuje że oto sukces został osiągnięty:

W 2019 Jon Jones został poddany 42 niezapowiedzianym testom przeprowadzonym przez trzy niezależne ośrodki (USADA, CSAC i NSAC). W mojej 20-latach pracy w świecie antydopingu, to największa ilość badań jakie widziałem, żeby zostały przeprowadzone na jednym sportowcu, w którejkolwiek dyscyplinie.

W sobotę Jones zostanie ukłuty jeszcze kilka razy. Najpierw przez USADA, a później przez rywala Dominicka Reyesa, który będzie chciał mu wyperswadować mistrzostwo z głowy. Jak oni wszyscy wcześniej. Wiele wskazuje jednak na to, że prędzej „Bones” sam się wykończy’ aniżeli zrobi to któryś z jego przeciwników.

Niewątpliwie w ostatnim czasie wyraźnie zmieniła się fizyczna strona Jona, który przez fanów zostaje postrzegany na wyraźnie starszego, a jego wystąpienia też jakby straciły nieco z tej zwierzęcej nieprzewidywalności. To może być oczywiście oznaka upływającego czasu i depczącej mu po piętach konkurencji. Co Wy o tym myślicie?

Podziel się ze znajomymi
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Waszym zdaniem

avatar
 
Photo and Image Files
 
 
 
Audio and Video Files
 
 
 
Other File Types
 
 
 
2 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
moonPrimoPierogW.MrozowskiZawodnik32 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
moon
Gość
moon
Offline

42 służbowo ciekawe ile „prywatnie” 😉

Zawodnik32
Gość
Zawodnik32
Offline

Tytuł delikatnie nie na miejscu

Primo
Gość
Primo
Offline

Wrecz przeciwnie. Z podtekstem , ktory w dodatku jest CELNY .Nie na miejscu bylby ,gdyby podtekst nie mial odzwierciedlenia w rzeczywistosci , a jednak mial….i to nie raz…..nie dwa….Ten tytul jest niczym pikogram znaleziony w stogu siana

Pierog
Gość
Pierog
Offline

Zacne milordzie