Juras vs Kruzel w walce wieczoru First Step Championship 3 w Lęborku

03 luty 2020
1
Juras vs Kruzel w walce wieczoru First Step Championship 3 w Lęborku

Nowy rok na polskiej scenie rozpocznie się na dobre dopiero od lutego, a już w marcu trzecia edycja First Step Championship: „Agoga Show” w Lęborku, która tym razem przyniesie 13 ekscytujących pojedynków o zabarwieniu lokalnym i nie tylko. Dziewięć z nich odbędzie się w formule MMA, a cztery w K-1.

W najważniejszym pojedynku wieczoru w kategorii 75 kg K-1 zmierzą się Kerzy „Juras” Wroński reprezentujący klub Palestra Warszawa. Ten 10-krotny Mistrz Polski w kickboxingu, V-ce Mistrz Świata ma zawodowy bilans 9-3 znany jest także ze swojego zamiłowania do muzyki hip hopowej, także na co dzień jest mocno przekrojowy. Jego rywalem będzie reprezentant gospodarzy Karol Kruzel, z Lęborka, któremu również nie brakuje licznych tytułów, m. in. Mistrzostwo Polski i dwukrotny medalista Pucharu Świata. Jego zawodowy bilans to 6-1, który miał szansę powiększyć na 2-giej edycji, jednak jego rywal doznał dyskwalifikującej go kontuzji.

Na gali zobaczymy także Mateusza Pawlika, Oskara Herczyka oraz YouTubera Szymona „Taxi Złotówę” Wrzesienia, który po wygranej z Bonusem BGC na Fame MMA postanowił kontynuować przygodę i zawalczyć na pełnym dystansie czasowym, bez taryfy ulgowej. Od roku trenuje u szczecińskich Berserkerów i jak zapowiada, chce odciąć się od łatki Freaka. Jego walka będzie drugim pojedynkiem wieczoru, a kategoria wagowa to umowne -100 kg.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Primo
Primo
2 lat temu

Do dzisiaj siedzi mi w glowie ten Ko’s Jurka na Cruzie z gali DSF. Chetnie obejrze go znowu.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x