Kęsik w obronie pasa, Skrzek z mistrzem Kvarnstromem, Porada i Rudnik na TFL 20

08 luty 2020
0
Kęsik w obronie pasa, Skrzek z mistrzem Kvarnstromem, Porada i Rudnik na TFL 20
foto.: tfl-mma

Dwa mistrzowskie klimaty na jubileuszowej TFL 20, które powinny zadowolić kibiców Cross Fight Radom. Oczywiście chodzi o ich największy towar eksportowy w postaci niepokonanego Cezarego Kęsika (11-0), który ewidentnie idzie jak burza przez kolejnych przeciwników. Samo tempo toczonych walk jedna za drugą też pozostaje godne pochwały:

Idę po swoje i stawiam wszystko na jedną kartę. Zapraszam do Radomia moich najwierniejszych i najlepszych na świecie kibiców! Z Wami na sam szczyt, po mistrzostwo! Widzimy się w Radomiu.

Dalej ogłoszony fighter Cross Fight Radom Marcin Skrzek (4-1), który wygrana na za wygraną zasłużył sobie na starci z obecnym mistrzem Jerrym Krvarnstromem (15-13). Niebawem przekonamy się czy to czemu nie podołał Hubert Szymajda, okaże się do przejścia dla Marcina. Tym razem Fin będzie miał pełen okres przygotowań, a więc na pewno będzie bardziej niebezpieczny:

W Lublinie ratowałem galę. Wziąłem walkę na kilka dni wcześniej tak samo jak przed ostatnią w Polsce na której walczyłem. Jestem wojownikiem, nie odmawiam wyzwań ale jeżeli bierzesz walkę kilka dni przed eventem , znasz ryzyko i swoje ograniczenia. Teraz będzie inaczej. O pojedynku wiem już od dawna. To będzie moja 29 zawodowa walka w MMA! Marcin to doskonały zawodnik, ja mam za sobą o wiele większe doświadczenie! To będzie inna walka! Do zobaczenia w Polsce! Kocham Polskę!

Jakby już było tego mało dla lokalnego kibica, w akcji zobaczymy zawodnika CFR Huberta Rudnika, który na poprzedniej TFL 19 wziął starcie na dzień przed, ale i tak zdołał jednogłośnie przetrwać i zwyciężyć na przestrzeni trzech pełnych rund. Tym samym ponowna szansa nie mogła na niego czekać zbyt długo.

Czwarty i ostatni zawodnik Cross Fight Radom Robert Porada ostatnio walczył w maju na TFL 17, jednak wynik nie poszedł na jego korzyść. W marcu czeka na niego kolejna szansa, aby zatrzeć tamto wrażenie.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x