Kontrowersyjny sędzia z walki Jones vs Reyes „trolluje” świat MMA podwójnie

12 luty 2020
8
Kontrowersyjny sędzia z walki Jones vs Reyes „trolluje” świat MMA podwójnie

Najwyraźniej jest jakiś niepokojący pierwiastek drzemiący w umysłach sędziów, którzy postanowili pewnego dnia, że będą wykonywali swój jakże odpowiedzialny i jednocześnie niezwykle stresujący zawód. Jednak arbiter Joe Soliz to najwyraźniej wyższa liga, bo postanowił nie uginać się przed rosnącą falą krytyki za jego zaskakujące 4-1 na korzyść Jona Jonesa w starciu z Dominickiem Reyesem, a wręcz dolał jeszcze oliwy do ognia wiadomością sugerującą rzekomy samosąd zbulwersowanego fana na jego samochodzie nazajutrz po UFC 247:

Pocięte koła i wybite okno. Świetny sposób na rozpoczęcie dnia!

Po krótkiej lekturze jego konta twitterowego i za namową naszego czytelnika widać wyraźnie, że zdjęcie zostało zapożyczone z innego wypadku godzinę wcześniej, które odbyło się w innym stanie USA. Reyes najwyraźniej rzeczywiście powinien „chcieć poznać Pana Soliza osobiście.” Wyjątkowo zacny 'trolling’ biorąc pod uwagę okoliczności wspomnianego 4 do 1 i zaskakującą pierwszą rundę we wcześniejszej walce Giles vs Krause, gdzie pierwszy z Panów przeleżał 4 minuty na plecach, broniąc się głównie przed próbą poddania przez jego rywala. Pan sędzie pewnie wiedział co pisał prowokując, bo na co dzień jeździ pewnie komunikacją miejską…

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zawodnik32
Zawodnik32
2 lat temu

Nie kumam o co temu sędziemu chodziło z taką prowokacją. Zachowanie kompletnie bez sensu.

W.Mrozowski
W.Mrozowski
Reply to  Zawodnik32
2 lat temu

Daj znać co sądzisz… ten sam sędzia jako jedyny dał 9-10 w Krause vs Giles i jako jedyny dał 4 do 1 dla Jona. Zobacz tę pierwszą rundę zanim odpiszesz.

Zawodnik32
Zawodnik32
Reply to  W.Mrozowski
2 lat temu

Nie mam teraz czasu obejrzeć. Zakładam że zawodowy sędzia zna się na rzeczy.

Janek
Janek
2 lat temu

A myslalem ze serio to jego samochód widze goscia po 50 czerwone sportowe auto i mysle tak on mogl dac nawet 5 do 0 za odpowiedni piniadz.

aa
aa
2 lat temu

idiota i sprzedawczyk, a nie sędzia

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x