Kreft vs Czyżewska, Rudnik vs Sochacki i Hamerski vs Borchasvili na TFL 20

21 luty 2020
0
Kreft vs Czyżewska, Rudnik vs Sochacki i Hamerski vs Borchasvili na TFL 20

Kolejne trzy pojedynki zawitały na rozpisce TFL 20 w Radomiu, które rozpoczynamy od debiutu w organizacji Thunderstrike. Na pierwszy ogień perspektywiczna Adrianna Kreft z MMA Team Tczew, która w amatorstwie ma kilka zwycięstw przez TKO. Jej rywalką będzie Wiktoria Czyżewska z Brawler Fight Club Końskie. Limit tego pojedynku to -57 kilogramów.

Dalej, lokalny wątek w postaci Huberta Rudnika z Cross Fight Radom, który kontynuuje amatorską ścieżkę po ostatniej jednogłośnej wygranej na TFL 19. Organizator gali szybko dał mu kolejną szansę po tym, jak w dniu ważenia zastąpił w grudniu innego, niedysponowanego zawodnika. Jego rywalem będzie Kacper Sochacki z Control Naczaj Team, a pojedynek zakontraktowano w 84 kg.

Na koniec najbardziej interesujące na papierze z trójki ogłoszeń, czyli starcie pomiędzy Adrianem Hamerskim i Czeczenem Kemranem Borchasvili, który wraca do TFL po ponad 3 latach absencji od oktagonu. W obu przypadkach zawodnik przyjezdny, ale mieszkający na stałe w Lublinie, zwyciężał przez uderzenia:

Obaj zawodnicy mają aspirację na rozpoczęcie zawodowej kariery w MMA. Uważam że obaj będą mieli doskonały sprawdzian, który da im odpowiedź na wiele ważnych pytań. Uważam że jest to świetne zestawienie zawodników na podobnym poziomie sportowym. Trzeba pamiętać że MMA to nie boks i w tym pojedynku mogą zadecydować umiejętności parterowe.

… podsumował organizator TFL Jacek Sarna.

Podziel się ze znajomymi

Waszym zdaniem

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Tagi

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x