Krzysztof Jotko spotka się w oktagonie z Erykiem Andersem na UFC on ESPN+ 30

19 Luty 2020
8
foto.: ufc.com

W oficjalnym komunikacie prasowym dotyczącym kwietniowej gali w Portland, amerykańska organizacja ogłosiła pojedynek pomiędzy Krzysztofem Jotko (21-4) i Erykiem Andersem (13-4). Obaj fighterzy będą mieli szansę przedłużenia pasma wygranych do trzech, ale zwycięzca może być tylko jeden.

Obaj fighterzy są niemal w identycznej sytuacji, gdzie ciąg zwycięstw został przerwany nagłymi porażkami, by później znowu powrócili na zwycięskie tory. Amerykanin mniej więcej pół na pół kończy rywali uderzeniami lub wygrywa decyzją. Zdecydowanie jest to ciekawe wyzwanie dla Krzysztofa, który również wspina się z powrotem po drabince wagi średniej.

UFC on ESPN+ 30 ogłoszono na 11 kwietnia w Portland. W najważniejszej walce wieczoru tego wydarzenia zmierzą się Alistair Overeem Walt Harris.